Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

Soudní exekutor Tomáš Vrána ukončí v roce 2016 svou činnost

02.09.2015 11:09 Tisková zpráva:

„Rozhodl jsem se pro tento krok po zralé úvaze. Jsem již unaven neustálým mediálním tlakem a útoky vůči mé osobě,“ vysvětluje Tomáš Vrána a dodává: „Od samého počátku exekutorského úřadu se snažím pracovat tak, abych v maximální míře přispěl k co nejvyšší vymahatelnosti neuhrazených pohledávek. Dnešní doba však není těmto snahám příznivě nakloněna.“ 

Soudní exekutor Tomáš Vrána vede přerovský úřad od roku 2001 a za tu dobu se mu z něj podařilo vybudovat jeden z největších exekutorských úřadů na území České republiky, a to jak do počtu svěřených exekučních kauz, tak co do počtu zaměstnanců.

V pozici soudního exekutora zůstane Tomáš Vrána do 31. 3. 2016, kdy exekutorský úřad převezme nástupce vzešlý z výběrového řízení organizovaného Exekutorskou komorou.

„Svůj mandát budu vykonávat s maximálním nasazením až do dne, kdy úřad předám svému nástupci. Předání úřadu je vzhledem ke stovkám tisíc rozpracovaných exekučních kauz mimořádně náročné a vyžaduje několikaměsíční důkladnou přípravu,“ doplňuje Vrána.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *