EUR 25.330

USD 23.428

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.330

USD 23.428

23. 11. 2023

0 komentářů

Společnost MS-INVEST a.s. zahájila výstavbu rodinných domů v Satalicích

 

Developerská společnost MS-INVEST a.s. zahájila výstavbu projektu Rodinné domy Satalice. V rámci tohoto developerského projektu vznikne celkem 61 řadových rodinných domů s dispozicemi 4+kk a 5+kk a terasou. Pozemky s výměrou až 363 m² nabídnou dostatek prostoru pro celou rodinu. Dokončení projektu je naplánováno na zimu roku 2025.

Loading 

Společnost MS-INVEST zahájila výstavbu nového projektu na Praze 9 v městské čtvrti Satalice. V rámci výstavby vznikne 61 řadových rodinných domů provedených ve čtyřech variantách. Jednotlivé domy budou dostupné v dispozicích 4+kk a 5+kk. Užitná plocha domů se bude pohybovat mezi 126 m² až 160 m². K dispozici bude také terasa. Pozemky s výměrou až 363 m² mají za cíl nabídnout dostatek prostoru pro celou rodinu.

Developerský projekt Rodinné domy Satalice se nachází v blízkosti ulice Trabantská. Tato lokalita je vhodná zejména pro milovníky klidu a přírody, kteří však zároveň chtějí zůstat v širší části města. Městská čtvrť Satalice si dosud stále ponechává svůj jedinečný vesnický ráz a nabízí svým obyvatelům klidné prostředí v dostupné vzdálenosti od centra hlavního města. Kromě dobré dopravní dostupnosti disponuje lokalita také veškerou občanskou dostupností s širokou možností volnočasových aktivit.

Naši klienti čím dál častěji hledají klidné bydlení v blízkosti hlavního města. Náš nově zahájený projekt Rodinné domy Satalice jsou ideální volbou pro ty, kteří to chtějí mít pár minut do centra města a zároveň si však zachovat, co do lokality, vesnického ducha. “ Jaroslav Smrčka, obchodní ředitel MS-INVEST. Výstavba projektu Rodinné domy Satalice byla zahájena na podzim 2023 a její dokončení je plánováno na zimu roku 2025.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývoje


Související články

Letošní rok bude pro hypotéky přelomový

V oblasti hypotečních úvěr můžeme letošní rok bez nadsázky označit za přelomový. A to hned z několika důvodů. Jedním z nich je pokračující snižování úrokových sazeb hypoték, které jde ruku v ruce se snižováním základní sazby ze strany České národní banky. Druhým důvodem je platnost novely zákona o spotřebitelském úvěru. Ta jasně definuje účelně vynaložené […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

04. 03. 2024

Komentář:  Proč si myslíme, že část nového stavebního zákona bude účinná až později

Co znamená nový stavební zákon pro developery menších až středně velkých projektů? Podívejte se, co vše nová právní úprava od 1. července letošního roku změní, co bude ku prospěchu, a co naopak zatím pokulhává nebo nebylo vyřešeno vůbec. Řada brzd a omezení pro rozvoj stavebnictví v Česku bohužel nadále zůstává. A některé oblasti jsou dokonce […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 02. 2024

Zajištění úvěru nemovitostí? Pozor na potenciální právní vady takové nemovitosti

Chcete-li si vzít úvěr například pro nastartování svého podnikání a jste zároveň vlastníkem nějaké nemovitosti, můžete ji využít jako zástavu. Než však o půjčku požádáte, měli byste se ujistit, že daná nemovitost nemá žádné právní vady. Jaké jsou a v čem jejich problematika spočívá?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

27. 02. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *