EUR 25.665

USD 22.733

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.665

USD 22.733

04. 11. 2019

Stavební spoření od Wüstenrotu nyní až se 100% slevou na poplatku

 

Praha 4. listopadu 2019 – Atraktivní úroková sazba 1,2 %, průměrné roční zhodnocení až 4,5 %, to vše bez složitých podmínek a nyní navíc s bonusem v podobě slevy na poplatku ve výši až dva tisíce korun za sjednání smlouvy o stavebním spoření – to je aktuální nabídka od finanční skupiny Wüstenrot. Poplatkový bonus platí jen do konce listopadu 2019 pro nové klienty.   


Uzavření smlouvy o stavebním spoření je nejen cestou k vytvoření finančních úspor, ale i bezpečným nástrojem pro jejich zhodnocení. „S úročením 1,2 procent u našeho stavebního spoření a společně se státní podporou získá klient bez většího rizika a složitých podmínek zhodnocení svých úspor až 4,5 procenta ročně, což je u bezpečného spořicího produktu nadstandardní,“ říká Jiří Procházka, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot. „Pro nové klienty máme nyní akční nabídku, kdy jim odpustíme až dva tisíce korun na poplatcích za uzavření smlouvy. Pokud uzavřou smlouvu na cílovou částku dvě stě tisíc korun, získají 100% slevu a uzavření smlouvy s nulovým poplatkem. V případě cílové částky pět set tisíc korun jim bude výše poplatku snížena o maximální bonus, na poplatcích tak zaplatí tři tisíce, namísto původních pěti tisíc korun,“ vysvětluje Procházka.
I pro ty, kteří se rozhodnou uzavřít smlouvu o stavebním spoření nyní na sklonku roku, platí možnost získat plnou státní podporu, pokud už ji nečerpají na jiné smlouvě. Stačí vložit dostatečné finanční prostředky na účet do konce letošního roku.
Podmínky pro získání finančního bonusu ke smlouvě o stavebním spoření:

  • Připsání minimálně 1 % z cílové částky na smlouvu o stavebním spoření do 30. 12. 2019
  • Smlouva o stavebním spoření musí být sjednána na fyzickou osobu v tarifu ProSpoření
    eOF-S.

Pozn.: Výpočet zhodnocení až 4,5 % ročně nezohledňuje srážku daně ani úhradu poplatků. 

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývoje


Související články

Co je v dnešní době luxusní bydlení? Pro někoho smart home, pro jiného vlastní byt

Dříve bylo považováno za luxus zděné jádro v panelákovém bytě nebo dokonce barevná televize.  Doba se změnila a zděné jádro už nikoho nezaujme. Za luxus je momentálně považujeme třeba chytrou domácnost ovládanou přes mobil, kuchyňskou deska z černého mramoru, exkluzivní zimní zahradu, saunu nebo vlastní bazén.

Text: František Veselý

Foto: freeimages.com

19. 11. 2021

Nova zelená úsporám startuje

Vybíráte hypotéku? Nekoukejte jen na úrokovou sazbu

Rozhodujete-li se u jaké banky si zřídíte hypoteční úvěr, nehleďte jen na úrokovou sazbu. Důležité je plno dalších aspektů, jako například délka fixace, podmínka sjednání pojištění nebo zasílání výplaty na účet u dané banky. Zvážit je třeba všechno.

Text: František Veselý

05. 11. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.