EUR 24.380

USD 23.706

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.5 %

EUR 24.380

USD 23.706

Stavební spoření od Wüstenrotu nyní až se 100% slevou na poplatku

 

Praha 4. listopadu 2019 – Atraktivní úroková sazba 1,2 %, průměrné roční zhodnocení až 4,5 %, to vše bez složitých podmínek a nyní navíc s bonusem v podobě slevy na poplatku ve výši až dva tisíce korun za sjednání smlouvy o stavebním spoření – to je aktuální nabídka od finanční skupiny Wüstenrot. Poplatkový bonus platí jen do konce listopadu 2019 pro nové klienty.   


Uzavření smlouvy o stavebním spoření je nejen cestou k vytvoření finančních úspor, ale i bezpečným nástrojem pro jejich zhodnocení. „S úročením 1,2 procent u našeho stavebního spoření a společně se státní podporou získá klient bez většího rizika a složitých podmínek zhodnocení svých úspor až 4,5 procenta ročně, což je u bezpečného spořicího produktu nadstandardní,“ říká Jiří Procházka, produktový manažer finanční skupiny Wüstenrot. „Pro nové klienty máme nyní akční nabídku, kdy jim odpustíme až dva tisíce korun na poplatcích za uzavření smlouvy. Pokud uzavřou smlouvu na cílovou částku dvě stě tisíc korun, získají 100% slevu a uzavření smlouvy s nulovým poplatkem. V případě cílové částky pět set tisíc korun jim bude výše poplatku snížena o maximální bonus, na poplatcích tak zaplatí tři tisíce, namísto původních pěti tisíc korun,“ vysvětluje Procházka.
I pro ty, kteří se rozhodnou uzavřít smlouvu o stavebním spoření nyní na sklonku roku, platí možnost získat plnou státní podporu, pokud už ji nečerpají na jiné smlouvě. Stačí vložit dostatečné finanční prostředky na účet do konce letošního roku.
Podmínky pro získání finančního bonusu ke smlouvě o stavebním spoření:

  • Připsání minimálně 1 % z cílové částky na smlouvu o stavebním spoření do 30. 12. 2019
  • Smlouva o stavebním spoření musí být sjednána na fyzickou osobu v tarifu ProSpoření
    eOF-S.

Pozn.: Výpočet zhodnocení až 4,5 % ročně nezohledňuje srážku daně ani úhradu poplatků. 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.28 Aktuální výše Hypoindexu

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%
Historie vývoje


Související články

Stavební spoření úroky 2022

Úroky u stavebního spoření zatím moc nerostou

Kromě klíčových sazeb ČNB a úrokových sazeb hypoték začaly letos po delší době růst i úroky na běžných a spořicích účtech. Jak je na tom ale stavební spoření? Je to oblíbený nástroj pro běžné spoření, ale úrokové sazby to moc velké nenabídne. Aneb jaké vám nabídnou úrokové sazby stavební spořitelny?

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

25. 05. 2022

Propad poskytnutých hypoték v dubnu citelně zesílil

Hypoteční trh v dubnu výrazně zpomalil. Objem poskytnutých hypoték oproti březnu propadl podle České bankovní asociace (ČBA) zhruba o 40 %, a to jak z pohledu objemu, tak počtu poskytnutých hypoték. Banky a stavební spořitelny poskytly domácnostem hypotéky v celkovém objemu 17,5 mld. Kč, zatímco v březnu činil objem přes 30 mld. Kč.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Rostou úrokové sazby

Refinancování hypoték: někdy radost, jindy bolest. Letos se měsíční splátky mohou zvýšit o tisíce

Hypoteční úvěr je možné si sjednat i na 30 let, důležité jsou mezníky v podobě fixací. Po uplynutí fixačního období může klient buď refinancovat hypotéku u jiné banky, nebo refixovat u té stávající. Většinou se mu však změní úroková sazba, podle aktuální situace na hypotečním trhu. Někdy je důvod k radosti, protože se měsíční splátky sníží, jindy […]

Text: František Veselý

17. 03. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.