EUR 25.445

USD 21.755

REPO sazba ČNB 0.75 %

Inflace 4.1 %

EUR 25.445

USD 21.755

Text: Petr Zámečník

21. 06. 2018

Subjekty:
Hypoteční banka

Užijte si léto bez mráčků s Jasnou hypotékou

Také máte někdy pocit, že pravidla pro sjednání hypoték a získání úrokové sazby jsou nejasná a nepřehledná? Řešení a usnadnění nabízí Hypoteční banka, která s prvním letním dnem představuje novou Jasnou hypotéku, díky které se jednoduše a hned dozvíte výši úrokové sazby, bez nemilých překvapení. Stačí být nebo se stát novým klientem skupiny ČSOB, a k tomu navíc získáte zdarma další výhody. 


Jasná hypotéka má svá zcela transparentní pravidla a jejich splněním získají klienti výhodnější úrok. Příkladem je uzavření úvěru s pětiletou fixací se 70% LTV, kde zájemci dosáhnou na sazbu ve výši 2,39 %. Navíc klienti získají odhad nemovitosti a vedení úvěru zdarma. Sjednání této hypotéky je přitom rychlé, přehledné a jednoduché.
„Jako lídr trhu si touto akcí chceme vyzkoušet nové, srozumitelnější nastavení cen hypoték pro naše klienty,” komentuje záměr Hypoteční banky místopředseda představenstva a vrchní ředitel pro oblast obchody a klienty Vlastimil Nigrin.
A jaká jsou tedy pravidla pro získání Jasné hypotéky? První podmínkou je být nebo se stát klientem ČSOB, tj. sjednat si inkaso splátky z účtu a pravidelně na tento účet zasílat alespoň 1,5 násobek měsíční splátky. Druhou podmínkou je uzavření životního pojištění u ČSOB Pojišťovny nebo si sjednat inkaso z účtu spoludlužníka. Vše v souladu s hlavními myšlenkami Jasné hypotéky, kterými jsou jednoduché sjednání a transparentnost. Už žádná bouřka, vše je jasné jako letní nebe.
Konkrétní nabídku získáte na webech a pobočkách Hypoteční banky, ČSOB a u smluvních partnerů.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.