EUR 24.495

USD 21.400

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.495

USD 21.400

31. 05. 2019

Zlatá koruna: Wüstenrot má nejlepší stavební spoření

 

Nejlepší stavební spoření má Wüstenrot. Kamarád+, stavebko určené pro děti a mladé do 24 let, zvítězilo v kategorii stavební spoření v prestižní soutěži finančních produktů Zlatá koruna. Jedná se už o šesté prvenství speciálního stavebního spoření pro mladé od Wüstenrotu. 


Kamarád+ bodoval podesáté a s celkovým ziskem šesti zlatých, dvou stříbrných a dvou bronzových umístění je rekordmanem soutěže. „Prvenství a zisk Zlaté koruny je pro nás velmi prestižní záležitostí. Jsem rád, že odborníci ocenili naše stavebko pro děti a mladé, které jsme v loňském roce opět o něco vylepšili,“ říká Michal Pokluda, vedoucí úseku produkt a marketing finanční skupiny Wüstenrot.
S úrokovou sazbou 1,2 % ročně, kterou Wüstenrot nabízí od loňského května, přináší Kamarád+ jedno z nejzajímavějších zhodnocení na trhu. Všichni klienti do 24 let věku včetně mají zdarma uzavření smlouvy o stavebním spoření, takže ušetří 3 000 korun na poplatku.
„Z prodejních výsledků je jasně vidět, že s názorem odborné poroty se shodnou i naši klienti. Například v roce 2017 byla každá čtvrtá uzavřená smlouva ‚dětská‘. Letos už je to ve Wüstenrotu každá třetí,“ podotýká Pokluda a dodává: „Roste ale zájem nejen o stavebko pro děti, ale celkově o stavební spoření. Vzhledem k pokračující regulaci hypotečních úvěrů je stavební spoření ideální cestou pro naspoření vlastních prostředků potřebných pro pořízení bydlení.“
Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003 a letos proběhl již 17. ročník. Produkty posuzuje odborná porota a výsledky soutěže nabízejí objektivní obraz českého finančního trhu a spotřebitelům poskytují užitečné vodítko při výběru.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.7 Aktuální výše Hypoindexu

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%
Historie vývoje


Související články

(Ne)porazí „stavebko“ inflaci?

V jednom z minulých článků (https://www.investujeme.cz/clanky/kdy-se-vyplati-stavebko-na-sporeni/) jsme se věnovali tématu – Kdy se „Stavebko“ na spoření vyplatí. V propočtech jsme počítali s úrokovou sazbou na stavebním spoření + 1 % a s inflací ve výši 2%. Srovnání nám udělalo jakýsi obrázek výhodnosti SS (=stavební spoření). Jak je tomu však dnes, při inflaci na 6% hranici?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

07. 01. 2022

Co je v dnešní době luxusní bydlení? Pro někoho smart home, pro jiného vlastní byt

Dříve bylo považováno za luxus zděné jádro v panelákovém bytě nebo dokonce barevná televize.  Doba se změnila a zděné jádro už nikoho nezaujme. Za luxus je momentálně považujeme třeba chytrou domácnost ovládanou přes mobil, kuchyňskou deska z černého mramoru, exkluzivní zimní zahradu, saunu nebo vlastní bazén.

Text: František Veselý

Foto: freeimages.com

19. 11. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *