EUR 24.385

USD 22.897

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.385

USD 22.897

17. 01. 2019

0 komentářů

Známe vítěze 1. ročníku soutěže Realiťák roku

 

První ročník soutěže, který byl vyhlášen na 3. odborné realitní konferenci 17.4.2018, zná svého vítěze. Hlavní myšlenkou soutěže Realiťák roku bylo zjistit, kdo v široké komunitě realitních makléřů vyčnívá nad ostatními svým přístupem k práci a klientům. Hledali jsme jedince, který je profesionálem ve svém oboru a zároveň dbá o sebevzdělávání, snaží se svým klientům naslouchat, je férový ve spolupráci s ostatními makléři.

Loading 


Absolutní vítěz
Celkového vítěze soutěže jsme se dozvěděli 15. ledna 2019 v Cubex centru v Praze. Na konferenci probíhalo finálové hlasování. Účastníci konference vybírali mezi TOP 20 finalisty. Vítěz pak vzešel součtem hlasu veřejnosti a hlasů z konference.
Snažili jsme se o povznesení profese realitního makléře. Chceme realiťáky motivovat k lepším výkonům, sebevzdělávání a přemýšlení o vlastní profesi.” říká Ivana Cikánková z Realitního vzdělávacího institutu, který byl jedním z pořadatelů soutěže.
Historicky prvním realiťákem roku se stal ing. Zbyněk Hloušek z Hloušek Reality, druhý skončil Pavel Kosina z dumrealit.cz a na třetím místě se umístila Lucie Kafková z realitní kanceláře ERA Reality.
“Je to pro mě velká pocta, zároveň však i velký závazek”  Komentoval bezprostředně po vyhlášení své vítězství Zbyněk Hloušek.
Cena odborné poroty
Hlavní cenu odborné poroty si odnesl opět Zbyněk Hloušek z Hloušek Reality. Porota hodnotila jednotlivé soutěžící na základě osobního setkání a aktivit, které během své práce uplatňují. “Věřím, že byl vybrán nejvhodnější kandidát, který nejen že odvádí skvělé výsledky v práci se svými klienty, ale také má zájem o sebevzdělávání a vlastní rozvoj v rámci své praxe.” hodnotí finální volbu Lucie Dohnalová z LIGS University, která dodala hlavní cenu pro vítěze této kategorie.
Kategorie Realiťák kraje
Realitní makléři, kteří získali v hlasování veřejnosti nejvíce hlasů se ve svém regionu umístili  na prvním místě v kategorii Realiťák kraje:

 • Zbyněk Hloušek – Hlavní město Praha
 • Richard Kašpar – Jihočeský kraj
 • Jaroslav Kováč – Jihomoravský kraj
 • Renáta Pfisterová – Karlovarský kraj
 • Michal Kriška – Kraj Vysočina
 • Michal Parák – Královéhradecký kraj
 • David Eichler – Liberecký kraj
 • Nela Matušková – Moravskoslezský kraj
 • Antonín Fidler – Olomoucký kraj
 • Roman Smejkal – Pardubický kraj
 • Jan Kopta – Plzeňský kraj
 • Pavel Kosina – Středočeský kraj
 • Tomáš John – Ústecký kraj
 • Michal Macháček – Zlínský kraj

Druhý ročník startuje v únoru
Další ročník soutěže Realiťák roku na sebe nenechal dlouho čekat. Petr Makovský z Reality.iDNES.cz, Pavel Tomek z ADOL Monitor a David Koppitz z MMR oznámili start 2. ročníku včera ihned po vyhlášení vítězů prvního ročníku. Bude plně pořádán Reality.iDNES.cz ve spolupráci s ADOL Monitor.  “Hlasování započne v únoru a ukončíme jej v listopadu. Druhého Realiťáka roku i vítěze dalších kategorií vyhlásíme 18.1.2020 na prvním realitním plese.” říká Monika Lukášová, ředitelka soutěže Realiťák roku 2019.
“Jsme velmi rádi, že patronkou soutěže se stala opět ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Záštitu udělilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, Hospodářská komora hlavního města Prahy, Asociace realitních kanceláří ČR, Realitní komory ČR a Evropský klub realitních kanceláří. Celá soutěž tak získá z profesního hlediska ještě větší význam” uzavírá Petr Makovský.
Tisková zpráva Realitní vzdělávací institut

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Čas - budík - peníze - bankovky - mince - eura

Důležitý vzkaz ze strany ČNB: Fixování úroků nepovažujeme za účelné

Hypotečním trhem víří výklad České národní banky k „účelně vynaloženým nákladům“ při mimořádné splátce hypotéky v průběhu fixace úrokových sazeb. Tématem bylo i na konferenci Hypotéka 2019, kde se zástupci ČNB setkali s představiteli bank a zprostředkovatelů. Přispěla i NBS se zkušenostmi ze Slovenska…

Text: Petr Zámečník

01. 10. 2019

Klíč nesený panďuláky - bydlení - hypotéka

Hypotéka 2019: Budoucnost hypoték? Digitalizace

Hypoteční trh prochází významnými změnami. Zpřísňující regulace – nastavení parametrů LTV, DTI a DSTI i výklad „nákladů souvisejících s mimořádnou splátkou hypotéky“ – dělá vrásky bankám. Mají tak jedinou šanci: Snížit náklady pomocí digitalizace.

Text: Petr Zámečník

27. 09. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *