Středa 20. ledna. Svátek má Ilona.

Objem hypoték v portfoliu Hypoteční banky překročil 300 miliard korun

Hypoteční banka se i v loňském roce udržela na pozici hypoteční jedničky. Navzdory přísnějším podmínkám pro poskytování úvěrů ze strany ČNB či rostoucím cenám nemovitostí objem hypoték v portfoliu Hypoteční banky překročil hranici 300 miliard korun.

Hypoteční banka si drží pozici hypoteční jedničky již 11 let. Její tržní podíl dosáhl v loňském roce 30 procent. „Obhajoba pozice jedničky na trhu je každým rokem těžší a těžší. Nejen, že se musíme přizpůsobovat změnám trhu nebo nárůstu cen nemovitostí, ale také regulacím, které ztěžují klientům možnost získání hypotéky. Díky naší pozici lídra máme možnost zkoušet nové trendy v oblasti hypoték. Chceme pokračovat například v podpoře bydlení ohleduplného k životnímu prostředí,“ říká Jiří Feix, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky.

„V prvé řadě jsme za toto ocenění vděčni našim klientům, kteří se na cestě za vlastním bydlením s důvěrou obrací na nás. Každý den se pro ně proto snažíme najít cesty, jak celý proces zjednodušit a zrychlit a vyhovět tak jejich představám o ideální hypotéce,“ dodává Vlastimil Nigrin, místopředseda představenstva.

Zdroj: Tisková zpráva Hypoteční banky

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *