Neděle 19. září. Svátek má Zita.

RSTS nabízí nové spoření klientům s platnou smlouvou o stavebním spoření

Klienti Raiffeisen stavební spořitelny (RSTS) mohou využít nového produktu ke zhodnocení svých úspor. Fixní úrok Felixova spoření dosahuje 0,5 procenta ročně po dobu minimálně 6 let. Variabilní úrok je možné získat v závislosti na výši zůstatku na účtě, a to až do výše 0,25 procenta.

Felixovo spoření je určeno pouze klientům RSTS, kteří již mají uzavřenou smlouvu o stavebním spoření. Nové spoření je bez poplatků za uzavření smlouvy, vedení účtu, změnu čílové částky, ukončení smlouvy a za elektronický výpis.      

„Řada lidí hledá způsoby, jak zhodnotit další úspory kromě těch, které ukládají na stávající stavební spoření. Pro tyto klienty jsme nyní připravili další alternativu, Felixovo spoření. Jedná se o stavební spoření, které je svými parametry na českém trhu jedinečné. Je zcela bez poplatků a díky zajímavému úročení může směle konkurovat i spořicím účtům. Za první týdny fungování se už dočkalo řady pozitivních reakcí a uzavřelo si ho již bezmála 300 klientů,“ představuje nový přírůstek do portfolia spořicích produktů Karel Pavlík, produktový manažer RSTS. 

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisen stavební spořitelny

Předchozí článek: «
Následující článek: »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *