EUR 24.430

USD 21.891

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.430

USD 21.891

28. 02. 2019

Air Bank spouští novou kampaň. Čechy chce naučit zakládat bankovní účet přes aplikaci

 

Air Bank spouští jednu z největších marketingových kampaní ve své historii. Během několika měsíců bude banka prostřednictvím televizních spotů, online kampaní i OOH reklamy upozorňovat na svou novou službu – založení účtu přes aplikaci My Air. 


„Jedná se o jednu z nejkomplexnějších a největších kampaní, kterou jsme od startu banky připravili. Naším cílem je, aby si lidi ve chvíli, kdy uvidí některou z našich reklam, účet v aplikaci hned založili. Zaměřili jsme se proto na situace, kdy lidi mají mobil přirozeně v ruce a zároveň mají také pár minut času, které k založení účtu stačí,“ říká Lenka Rosolová, vedoucí marketingové komunikace Air Bank.
Air Bank novou možnost založení bankovního účtu přes mobilní aplikaci My Air spustila už začátkem února (tiskovou zprávu ke spuštění služby najdete tady). Marketingovou kampaň banka nasazuje postupně. V polovině února odstartovala online kampaň, kterou od 1. března doplní v televizi nové spoty a později také OOH reklama. Speciální videa s dvojicí oblíbených bankéřů poběží také na sociálních sítích.
„V celém konceptu reklamní kampaně klademe velký důraz na to, kdy a kde lidi naši reklamu uvidí. A tomu pak přizpůsobujeme jednotlivá reklamní sdělení. Některé spoty tak poběží jen v určitou denní dobu, třeba ráno. Jinou formu sdělení uvidí cestující ve vlaku a jinou zas při čekání na tramvajové zastávce. Cíl mají ale všechna sdělení společný – právě teď máte čas založit si přes aplikaci účet u Air Bank,“ dodává Lenka Rosolová.
Nový spot To se hodí najdete tady https://youtu.be/vwP5GBF-v7U
Nový spot Jednoduchost najdete tady https://youtu.be/IFTwK5BE55M
Nový spot Osobní kontakt najdete tady https://youtu.be/H1LT1FMfI60
Prostřednictvím této kampaně chce Air Bank diváky upozornit, že kvůli založení bankovního účtu nemusí chodit na pobočku a dokonce k tomu nepotřebují ani počítač. Stačí jim chytrý telefon. Založení účtu v aplikaci je navíc další způsob, kterým Air Bank zjednodušuje změnu banky. Nový klient si účet zařídí odkudkoli a díky bezplatnému účtu si vyzkouší, jaké to je být klientem této banky.
V oblasti kreativity spolupracovala Air Bank s agenturou McCANN. Média pro ni plánují a nakupují Médea a Mediatrix, v oblasti online to jsou agentury a Acomware a Ogilvy (Performance Marketing).

Vstoupit do diskuze 1 Příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články

úrokové sazby hypoték leden 2020

Aktuální sazby hypoték: Banky zdražují jak na běžícím páse

Banky pokračují ve zdražování hypoték i v prosinci. V posledním měsíci roku zatím zvýšila hypoteční sazby pouze Air Bank, ale Hypoteční banka a ČSOB si další zdražování připravily již na příští týden. Během prosince plánuje drobnou úpravu sazeb směrem nahoru i Wüstenrot.

Text: Jana Zámečníková

04. 12. 2018

Aktuální sazby hypoték: ČNB urychlila zdražování hypoték

Česká národní banka (ČNB) uštědřila hypotékám další ránu. Po zpřísnění hypoték opět zvýšila základní úrokové sazby. Zdražování hypoték akceleruje napříč celým trhem. ČNB by si sice do konce roku od zvyšování sazeb mohla odpočinout, hypoteční banky si ale oddychový čas zřejmě nevezmou. Hypoteční sazby dál porostou.

Text: Jana Zámečníková

06. 11. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
  • Denisa S

    25 března, 2020

    Řekla bych, že Air bank mají ten marketing dobře nastavený a je to dost vidět. I ta jejich reklama je taková vtipná, originální. Dost známých mi říkalo, že jsou u nich spokojený. Já mám účet u Equa a také v pořádku. Jinak k tomu marketingu této banky, by mě zajímalo, zda využívají i třeba těchto http://seowolf.cz/ppc-reklama/ služeb seo marketingových firem.

    Odpovědět