Pondělí 26. října. Svátek má Erik.

Aplikace MP Home slaví půlroční narozeniny s 30 000 uživateli i novinkou v oblasti realit

28.04.2020 06:04 Tisková zpráva: Modrá pyramida stavební spořitelna

V Praze dne 28. dubna 2020_Před půl rokem Modrá pyramida spustila novou mobilní aplikaci pro klienty MP Home a aktuálně ji má aktivovanou již 30 000 klientů. Nyní navíc MP Home nabízí další novinku. Klienti si budou moci v aplikaci procházet nabídky bytů a domů na mapě a podle jimi zadaných kritérií si danou nemovitost vybrat. Cesta k vysněnému bydlení tak nikdy nebyla jednodušší.

Používání moderních technologií je zejména dnes čím dál běžnější. Lidé chtějí či musí co nejvíce svých záležitostí vyřídit online z domova, ať už na počítači nebo z mobilu. To samozřejmě platí i v oblasti realit. “V Modré pyramidě vnímáme digitalizaci jako příležitost usnadnit klientovi kroky k vysněnému pohodovému bydlení. Jednou z hlavních priorit proto pro nás je rozvíjet digitální služby a věnovat jim mimořádnou pozornost. Propojení MP Home a realitního světa tak pro nás byl zcela logický krok,” říká Pavel Jirák, generální ředitel Modré pyramidy.

Vylepšení v sekci Nemovitosti

Aktuálně má aplikaci MP Home aktivovanou již 30 000 klientů a její novou verzi mají klienti k dispozici od 28. dubna 2020. “Vylepšili jsme především sekci Nemovitosti. Nabídky bytů a domů teď bude možné přehledně a jednoduše zobrazit na mapě. Klienti tak snadněji najdou inzeráty přímo v oblasti, která je zajímá. Upravili jsme také hledání v inzerátech, jejich filtrování i náhled jednotlivých nemovitostí tak, aby vše bylo uživatelsky přívětivější,” říká Jan Čeřovský, manažer digitálních služeb Modré pyramidy.

 

Pohodlné placení

Další dárek, který klientům MP Home nadělila k půlročním narozeninám, se týká pohodlného placení. Ti si teď v aplikaci můžou vygenerovat QR kód, kterým snadno a rychle pošlou platbu na účet stavebního spoření z mobilního bankovnictví své banky. “Funguje to velice jednoduše. Po klepnutí na tlačítko Sdílet se klientům ukáže seznam aplikací, které umí s QR kódem pracovat. Pak už stačí jen v seznamu vybrat aplikaci banky, ta se otevře a automaticky načte údaje do platebního příkazu,” dodává Čeřovský.

Aplikaci pro iOS i Android Modrá Pyramida vytváří ve spolupráci se společností Cleverlance, která se již několik let věnuje tvorbě mobilních aplikací pro oblast bankovnictví.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *