Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

APLIKACE POJIŠŤOVNA NYNÍ POMÁHÁ I PŘI ŘEŠENÍ ŠKODNÍCH UDÁLOSTÍ Z MAJETKOVÉHO POJIŠTĚNÍ

30.05.2012 02:05 Tisková zpráva: Česká pojišťovna

„Mobilní aplikace Pojišťovna je užitečný nástroj, který pomůže nejen v případě majetkových škod. Proces likvidace se díky ní stává jednodušším, a my tak můžeme klientům u vybraného segmentu škod garantovat jejich vyřízení a poukázání peněz na účet do dvou pracovních dnů. Přiložené fotografie i detailnější popis škody představují pro práci likvidátorů velkou pomoc,“ vysvětluje Renata Kosová, ředitelka Odboru likvidace pojistných událostí neživotního pojištění ČP. 

Mobilní aplikace Pojišťovna se tedy po pojištění motorových vozidel, cestovním či úrazovém pojištění otevírá i pro potřeby klientů v oblasti pojištění nemovitostí a domácností. Řada nových funkcionalit umožňuje:

  • Nahlášení škodní události: stačí zadat základní údaje o škodě, jako jsou její příčina, seznam poškozených věcí či poškozených místností, a vše odeslat ke zpracování do České pojišťovny.
  • Odeslání fotografií a dokumentů: aplikace umožňuje připojit fotografie poškozeného majetku
    a společně s případnými dokumenty vše zaslat do klientského centra ČP. Fotografie i dokumenty lze zaslat také následně až po přidělení čísla pojistné události.
  • Elektronický archiv: aplikace nabízí možnost vyfotit vybavení domácnosti a umožňuje zálohování snímků v elektronickém archivu. V případě odcizení nebo zničení pojištěných věcí (zejména cenností)
    je pak proces likvidace škody jednodušší.
  • Návod, co dělat po škodě: aplikace přináší srozumitelný návod, jak postupovat v případě škody na majetku. Poradí například, co všechno je potřeba pro správné nahlášení škodní události.

Redesignem prošla také kompletní grafika aplikace, která je nyní uživatelsky přívětivější a díky použitým barevným kombinacím a úpravám menu také přehlednější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.