Úterý 20. srpna. Svátek má Bernard.

Bohemia Energy nabídne zákazníkům výraznější slevu na plyn než dominantní dodavatelé

11.04.2016 12:04 Tisková zpráva:

Klesající velkoobchodní cenu plynu promítáme do našich produktových nabídek jak pro stávající, tak i nové zákazníky. Nadto jim ještě garantujeme výhodnější cenu oproti dominantním dodavatelům. Věříme, že je tato naše nabídka potěší,“ říká jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík a dodává: „Navíc jako vůbec první ze všech dodavatelů energií na trhu přišla Bohemia Energy s produktovou řadou Energie A++, která nabízí domácnostem plyn za velkoobchodní cenu. Zákazníci tak stoprocentně profitují z aktuálně nízkých cen na velkoobchodním trhu. Výsledná cena plynu je tak zcela transparentní a každý zákazník si ji může kdykoli sám ověřit.“

Stávající zákazníci, kteří mají uzavřenou smlouvu na produktovou řadu Garance, budou mít výši slevy uvedenou v ročním vyúčtování ve formě bonusu.

Modelový příklad pro stávajícího zákazníka s produktem Garance

Například v regionu RWE čtyřčlenná rodina žijící v rodinném domě se spotřebou 35 MWh, která využívá zemní plyn k vytápění a ohřevu teplé vody, meziročně ušetří s produktovou řadou Garance zhruba 3500 korun. Rodině s touto produktovou řadou ve třípokojovém bytě se spotřebou 15 MWh se sníží účet za plyn o zhruba 1500 korun.

Modelový příklad pro nového zákazníka s produktem JUBILEUM

Pro stejné spotřeby jsou úspory v tomto modelovém případu následující: 8400 Kč a 3000 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *