Neděle 21. ledna. Svátek má Běla.

CENTRAL GROUP dnes prodal letošní tisící byt

21.12.2015 01:12 Tisková zpráva: CENTRAL GROUP

Výborné prodejní výsledky ovlivňuje především letošní vysoká poptávka, která je tažena rekordně nízkými sazbami hypoték. Důležitý je ale také bohatý a pro kupující atraktivní mix jak nabízených lokalit, tak i druhů a úrovní bydlení, od cenově dostupných bytů na okrajích metropole, přes luxusnější byty v širším centru města, až po zcela exkluzivní nabídku bydlení na prestižní adrese. 

Aktuálně je v nabídce CENTRAL GROUP v Praze ještě 657 volných bytů v deseti různých lokalitách. Také do budoucna chce zachovat největší rozsah a nejpestřejší nabídku na trhu. Na jaře hodlá zahájit prodej dalších minimálně 500 bytů v nejméně pěti lokalitách a pro celý příští rok má připravenu nejméně tisícovku nových bytů v deseti lokalitách nebo etapách úspěšných projektů.

Tisícovou hranici překonal CENTRAL GROUP prodejem hned sedmi bytů v rámci jedné transakce, kdy si kupující pořídil jako investici sedm bytů v nejprodávanějším projektu Residence Garden Towers na pražském Žižkově. Podle obchodníků CENTRAL GROUP je zejména před koncem roku o byty zájem nejen ze strany jednotlivců, ale právě i firem a realitních investorů za účelem tržního pronájmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *