EUR 23.725

USD 21.694

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 15.8 %

EUR 23.725

USD 21.694

03. 10. 2022

0 komentářů

Central Group: Nejlepší byty s výhledem na Prahu právě v prodeji

 

Central Group zahájil prodej poslední etapy projektu Výhledy Chodovec s nejlepšími byty a dokončením již v roce 2023. Byty se nacházejí ve vyšších patrech s výhledy na panorama Prahy. Společnost klientům nabízí nejširší možnosti financování včetně Garantované hypotéky 2,99 % a Garance vrácení peněz. 

V poslední etapě klidného rezidenčního areálu Výhledy Chodovec jde do prodeje 50 nejlepších bytů 1+kk až 4+kk. Byty zde patří k nejžádanějším, a to především díky poloze projektu. Výhledy Chodovec jsou ze tří stran obklopeny zelení, navazují na dále nezastavitelnou oblast Trojmezí a přírodní park Meandry Botiče a díky terasovitému uspořádání domů nabízejí jedinečné výhledy na panorama Prahy.

„Poblíž projektu je Hostivařský lesopark, přehrada a Výhledy Chodovec leží také jen 2 zastávky od metra C Chodov, kde je největší nákupní centrum s multikinem. Byty v tomto rezidenčním areálu jsou vyhledávané hlavně rodinami s dětmi, vzhledem k lokalitě jsou ale ideální pro všechny, kdo rádi tráví volný čas aktivně,“ říká výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

Přímo v lokalitě vznikne stylová kavárna s příjemným venkovním posezením na terase. Řada dalších restaurací, kaváren, obchodů a služeb, ale i škol, školek a zdravotnických zařízení je v okolí projektu.

Stačí zaplatit 10 % ceny, zbytek až rok po dokončení a předání bytu

Velmi úsporné bytové domy nabízí byty s promyšlenými a efektivními dispozicemi 1+kk až 4+kk. Ceny bytů 1+kk zde začínají již na 4,8 milionu korun. Většina bytů má balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku, parkovací stání a sklep, které jsou u Central Group vždy zahrnuty v ceně. Ke každému bytu je nyní navíc i klimatizace nebo vybavení z interiérového studia CENTRAL INTERIER v hodnotě až 500 tisíc korun zdarma.

Central Group všem klientům nabízí nejširší možnosti financování na trhu včetně zvýhodněné hypotéky až na 90 procent kupní ceny. Po uzavření smlouvy stačí uhradit jen 10 % ceny a zbytek doplatit až rok po dokončení a předání bytu.

Tabulka dispozic a cen

Tabulka dispozic a cen

 

Byty po celé Praze díky garantované hypotéce s úrokem jen 2,99 % p.a.

Vlastní bydlení je kvůli výrazně rostoucím sazbám hypoték pro mnoho lidí nyní jen těžko dosažitelné. Central Group proto přišel s novým finančním programem Garantovaná hypotéka 2,99 %. Pro pořízení nového bydlení navíc stačí z vlastních zdrojů zaplatit jen 10 % z kupní ceny. Na doplatek je možné při splnění regulací stanovených Českou národní bankou využít hypoteční úvěr.

„Našim klientům umožňujeme hypotéku vyřídit až těsně před dokončením a převzetím nového bytu, kdy je již předpoklad, že úrokové sazby budou opět nižší. Navíc u našich hlavních projektů garantujeme úrokovou sazbu ve výši maximálně 2,99 % p.a. po dobu tří let od začátku čerpání hypotéky. I kdyby se v té době ale sazby ještě pohybovaly výše, rozdíl za klienty dorovnáme. Ti tak mají jistotu, že splátka úvěru bude maximálně taková, jakou by platili s hypotékou 2,99 %,“ vysvětluje Tomášková.

Pro všechny byty v nabídce a u všech typů financování klienti mohou využít také program Garance vrácení peněz. Vybraný byt klienti mohou až do předání kdykoliv vrátit a Central Group jim vyplatí zpět veškeré uhrazené peníze.

Byty od Central Group s klimatizací nebo vybavením zdarma

Central Group nabízí téměř 700 bytů v sedmi lokalitách po celé Praze. Letos zahájil výstavbu svých největších projektů Parková čtvrť na Žižkově a Tesla Hloubětín v Praze 9. Byty v těchto lokalitách patří k nejžádanějším na trhu.

Při koupi jakéhokoliv bytu společnost navíc zdarma jako bonus nabízí klimatizaci nebo kompletní vybavení interiéru z interiérového studia CENTRAL INTERIER, a to včetně kuchyně, vestavěných skříní a jakýchkoliv bytových doplňků v hodnotě 200 tisíc až 500 tisíc korun podle zvolené dispozice. Klient si může vybrat z 6 různých interiérových stylů a 25 typů kuchyní. Bonus může být použit na kompletní zařízení kupovaného bytu nebo jen na část vybavení, například na luxusní kuchyni a platí pro nově uzavřené smlouvy.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.34 Aktuální výše Hypoindexu

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%
Historie vývoje


Související články

Klesne na konci příštího roku sazba u hypoték ke třem procentům?

Doba drahých hypoték v následujících dvou letech pravděpodobně skončí. Shodují se na tom predikce ekonomů. Zatímco v lednu byla nabídková úroková sazba u hypoték podle Fincentrum Hypoindexu 6,34 % p. a., optimistické scénáře už na konci letošního roku očekávají pokles ke 4,5 % a v prosinci 2024 už k psychologické hranici 3 % ročně. Snížení […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

01. 02. 2023

Češi platí jedny z nejnižších daní z nemovitostí v Evropě

V České republice převažuje vlastnictví nemovitých věcí nad nájmem nemovitých věcí. Přesto výnos z daně z nemovitých věcí tvoří v České republice pouze 0,5 % na celkových daňových výnosech (včetně sociálního a zdravotního pojištění). Nižší podíl mají jen v Rakousku, Lucembursku a na Maltě (podrobnější porovnání v tabulce níže). Průměr v EU jsou 3 %.

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

27. 01. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *