Čtvrtek 17. ledna. Svátek má Vladislav.

Česká spořitelna nabízí hypotéky s garantovanou sazbou 2,79 %, za 1. pololetí si u ní klienti půjčili na bydlení téměř 21 mld. Kč

08.07.2013 11:07 Tisková zpráva: Česká spořitelna

Dlouhodobě velký zájem klientů o hypotéky jsme se rozhodli podpořit akční letní nabídkou. Od 1. července do 15. srpna 2013 si tak u nás klienti mohou sjednat hypotéku s garantovanou úrokovou sazbou 2,99 %. Pokud si k hypotéce sjednají navíc pojištění schopnosti splácet, garantujeme jim dokonce sazbu 2,79 %,“ uvedla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů České spořitelny. „Nabídku mohou využít i klienti jiných bank, kterým při refinancování hypotéky garantujeme tuto výhodnou úrokovou sazbu až rok dopředu,“ dodala Veronika Jančová.

Akční sazbu získají všichni klienti, kteří v daném termínu požádají o Hypotéku České spořitelny s fixací na 5 let a to až do 90 % hodnoty nemovitosti, splní standardní podmínky pro poskytnutí úvěru a budou hypotéku splácet z aktivního účtu České spořitelny. Hypotéka je poskytována bez poplatku za vyřízení. Mladí do 30 let navíc získají zdarma službu Variabilita splátek, která jim nabízí možnost přerušení splácení, odkladu na začátku splácení či změny výše splátek v průběhu splácení, a to k hypotékám do 2 mil. Kč s fixací na 5 a více let spláceným z aktivního účtu u České spořitelny. 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.