Sobota 23. března. Svátek má Ivona.

České M&M reality se vrací na slovenský trh

18.09.2012 10:09 Tisková zpráva: M&M reality

Po více než dvou letech se na slovenský trh vrací zpět česká realitní společnost M&M reality. Pod novým názvem M&M reality holding Czech republic s.r.o. přebírají zpět stávající síť M&M reality, kterou na Slovensku v roce 2006 založili a v roce 2010 zdarma přenechali tehdejšímu slovenskému vedení.

„S velkým neklidem jsme v poslední době sledovali některé neuvážené marketingové kroky ve vedení firmy. Těmito špatnými rozhodnutími začala slovenská společnost ztrácet krok s dnešním realitním světem“ komentuje situaci Ing. Miroslav Jonáš, obchodní ředitel M&M reality a dodává, „proto jsme se před několika měsíci rozhodli, že převezmeme značku zpět a dostaneme ji tam, kde jsme ji v roce 2010 zanechali.“

Půl roční práce v oblasti práva, duševního vlastnictví, obchodní strategie, marketingu, ekonomiky a řízení firmy byla dokončena a dnes vstupuje český realitní gigant zpět na slovenský trh.

„Klientům nabídneme mnoholeté zkušenosti v oboru, osobní přístup, silné finanční zázemí a jistotu velké společnosti s rozsáhlými majetky, díky kterým se nemusí bát svěřit svůj životní obchod naši společnosti. Makléřům nabídneme unikátní obchodní systém, který nás již sedm let drží na vrcholu českého realitního trhu, kompletní back-office a jedinečný realitní systém STORMM, který jsme vyvinuli a který jsme přizpůsobili slovenskému trhu“, řekl Milan Zavadil, generální ředitel společnosti.

Co se týče prognózy pro nadcházející období, v očích Miroslava Jonáše je další vývoj zřetelný.

Celá transakce byla dopředu velice pečlivě připravena. Společně s realitní společností vstupují na Slovensko i další členové naší skupiny – M&M pojišťovací, firma, která zažívá v Čechách mohutnou expanzi a která těží ze vzájemných synergií s realitní společností. Dále pak je to společnost Bonus club, která našim klientům nabízí slevové karty s výhodami pro celou rodinu.

Vedení společnosti si pro závěr roku 2012 vytýčilo smělý cíl zdvojnásobení stávajícího obratu a pro rok 2013 pak byl připraven plán na kompletní ovládnutí slovenského realitního trhu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *