EUR 24.725

USD 22.775

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.725

USD 22.775

16. 04. 2024

0 komentářů

CREDITAS Real Estate připravuje nové byty v Praze

 

Společnost CREDITAS Real Estate z investiční skupiny CREDITAS zahájila předprodej 39 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk v komorním projektu Jateční 35, který se nachází v moderní a pulzující lokalitě Holešovic v Praze. Výstavba bude probíhat dva roky, první obyvatelé se nastěhují na konci roku 2026.

Loading 

Dolní Holešovice, dříve známé pro svůj industriální charakter, prošly v posledních letech výraznou proměnou. Tato oblast se rychle rozvíjí a stává se jedním z nejžádanějších míst pro život v Praze. Nabízí totiž ideální kombinaci městského života, kultury i přírody, a dělá tak z projektu Jateční 35 dokonalé místo pro moderní a komfortní bydlení.

Prémiový projekt s pocitem soukromí a exkluzivity

Projekt o šesti nadzemních podlažích nabízí celkem 39 jednotek s dispozicemi od 1+kk po 4+kk s balkóny, lodžiemi a prostornými zahradami, situovanými do vnitrobloku. Součástí domu je 35 parkovacích stání, sklepy a jedna komerční jednotka, umístěná v přízemí.

Celá budova Jateční 35, stejně jako každý z bytů v této rezidenci, je ukázkou nadčasového a minimalistického designu a architektury. Vnější fasáda domu zapadá mezi okolní zástavbu a vhodně doplňuje charakter Holešovic. Středový pás zeleně v ulici Jateční dodává lokalitě charakter promenády. Z vyšších pater jednotek s orientací na jih je krásný výhled na Vltavu, Karlín a historické centrum města. Jednotky s orientací na sever nabídnou svým obyvatelům jedinečný pohled na novodobou architekturu celého bloku a promyšlené parkové úpravy nově vzniklého vnitrobloku, které jsou pro Holešovice atypické.

Vysoký standard vybavení bytů i celého objektu představuje atraktivní bydlení v komorním rezidenčním projektu, kde prim hraje pocit soukromí a exkluzivity. Jedinečná je také lokalita Dolních Holešovic, v níž sídlí kanceláře velkých firem, nabízí nepřeberné množství obchodů a služeb a pestrou paletu trávení volného času. A to vše v docházkové vzdálenosti od domu,“ dodává Tomáš Drábek, obchodní ředitel CREDITAS Real Estate.

Pulzující lokalita Dolních Holešovic láká na sportovní, kulturní i gastronomické zážitky

Strategicky umístěné na rozhraní historického centra Prahy, nabízí Holešovice svým obyvatelům nejen perfektní dopravní spojení v rámci metropole a atraktivní blízkost řeky, ale také bezproblémový přístup k široké paletě kulturních, společenských a rekreačních aktivit. Ať už je vaším cílem prozkoumat rozmanitou nabídku místních galerií, navštívit trendy kavárny a restaurace nebo se jednoduše ponořit do klidu rozlehlých parků a nábřeží Vltavy, Holešovice vás osloví svou typickou atmosférou.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Přehled aktuálních sazeb hypoték – žádná velká párty se nekoná

Řečeno sportovní terminologií skončil vývoj úrokových sazeb hypotečních úvěrů českých bank za poslední měsíc skóre 4:4:1. Čtyři banky ponechaly své úrokové sazby bez jakýchkoli změn, čtyři je kosmeticky snížily a jedna je „logicky“ zvýšila. Jen připomeňme, že v tomto období, konkrétně 2. května 2024, snížila Česká národní banka svoji klíčovou sazbu o půl procentního bodu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 05. 2024

Přijdou vám ceny nemovitostí v Praze drahé? Kde stojí metr čtvereční 1,3 milionu Kč?

Podle studie Savills World Cities Prime Residential Index 2023 zůstává Monako nejdražším rezidenčním trhem na světě s cenou za metr čtvereční téměř 1,3 milionu Kč (51 400 eur), což je o 0,9 % více než v roce 2022 a o 1 % méně než rekordní cena 51 900 eur z roku 2021. Nejdražší čtvrtí v knížectví je Larvotto s […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

24. 05. 2024

Startovací byty jsou ty nájemní. Smiřme se s tím

Ceny bytů pravděpodobně znovu vystřelí vzhůru. Trend poklesu úrokových sazeb pod pět procent na sebe nenechá dlouho čekat a ceny nemovitostí na to budou reagovat. Například mladí lidé by se měli připravit na to, že startovací byty prostě budou ty nájemní. Česká touha po vlastním bydlení pomalu mizí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

23. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *