EUR 25.235

USD 23.616

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.616

14. 02. 2024

0 komentářů

Ekospol uvolňuje do prodeje další cenově bezkonkurenční byty v projektu Ekocity Hostivař

 

Takřka všechny byty z ceníku rozebrali zájemci o cenově dostupné bydlení. Mimořádný projekt Ekocity Hostivař táhne pražský realitní trh, developer Ekospol nyní kvůli obrovskému zájmu kupujících zařadil do prodeje další desítky cenově bezkonkurenčních nových bytů v tomto vyhledávaném rezidenčním projektu. Klienti oceňují hlavně mimořádně nízkou cenu, která je až o 30 tisíc korun za metr čtvereční pod celopražským průměrem. Oproti běžné nabídce tak kupující ušetří miliony korun. Ekocity Hostivař vyroste v atraktivní pražské lokalitě s výbornou dopravní dostupností.

Loading 

Lidé u našeho mimořádného projektu v Hostivaři ušetří stovky tisíc korun. Není proto divu, že je o tyto cenově bezkonkurenční byty takový zájem. Naši makléři pomalu nestíhají odpovídat na dotazy a u každého nabízeného bytu musí vytvářet pořadníky s mnoha zájemci. Většina z bytů zařazených do nabídky v první fázi prodeje zmizela z ceníků doslova během pár dnů, o jeden byt se ucházelo průměrně sedm zájemců. Není divu, tak cenově dostupný projekt na trhu dlouho nebyl. Aby se dostalo na všechny zájemce, kteří chtějí ušetřit, zařadili jsme do nabídky další desítky mimořádných bytů,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec a dodává, že kupující láká hlavně výjimečně nízká cena.

Metr čtvereční u nás v Hostivaři vyjde o 30 tisíc korun levněji, než je celopražský průměr. U padesátimetrového bytu tak kupující ušetří jeden a půl milionu korun. Byty i přes bezkonkurenční cenu nabízí vysoký standard už v základní ceně, nechybí například ani rekuperace. Tak příznivé ceny můžeme nabídnout díky optimalizaci všech procesů při přípravě i výstavbě bytů, snížením sazby DPH o tři procentní body od Nového roku a realizací nižšího zisku,“ zdůrazňuje Korec, podle nějž Ekospol dlouhodobě nabízí moderní byty dostupné co největšímu počtu zájemců.

Projekt Ekocity Hostivař je tak mimořádný, že i u něj Ekospol nabízí garanci nejnižší ceny. „Srovnatelně kvalitní nové byty s tak výhodnou cenou nikde jinde v Praze nenajdete. Jsme si tím natolik jistí, že i tentokrát nabízíme garanci nejnižší ceny. To znamená, že pokud přesto najdete srovnatelný nový byt za nižší cenu, tak ji nejen dorovnáme, ale ještě snížíme o dalších sto tisíc korun,“ zdůrazňuje Korec s tím, že podrobné podmínky této nabídky jsou na webu www.ekospol.cz.

Rezidenční projekt Ekocity Hostivař při ulici U továren tvoří šest nízkoenergetických domů s celkem 724 byty a 80 ateliéry. K nim náleží 559 parkovacích stání. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk až po 3+kk přičemž ke každému bytu náleží buď balkon, terasa nebo předzahrádka. Prostranství mezi domy obohatí zeleň lákající ke klidnému odpočinku. Součástí areálu bude také zcela nová mateřská škola. Díky bezkonkurenční ceně jsou byty vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investiční příležitost.

REKLAMA

Nižší cena neznamená horší kvalitu, právě naopak. Ekocity Hostivař už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou domy energeticky velmi úsporné, jejich majitelé tak na provozních nákladech výrazně ušetří,“ vysvětluje Korec.

Ekocity Hostivař leží v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. „Pražská Hostivař spojuje skvělou dopravní dostupnost s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a bohaté občanské vybavenosti. Projekt se nachází přímo u autobusové zastávky a jen pár minut chůze od vlakového nádraží Praha – Hostivař. U něj se nachází retenční nádrž se zalesněným okolím, které je oblíbeným místem pro procházky i aktivní pohyb. Hostivař je atraktivní díky rozlehlému lesoparku a vodní nádrži sloužící ke koupání a dalším vodním sportům včetně vodního vleku. Vyhledávané jsou hlavně zdejší písčité pláže, dětská hřiště či rozsáhlá síť cyklostezek,“ přibližuje lokalitu projektu Korec.

V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště. Milovníci přírody stráví dlouhé chvíle prozkoumáváním třešňového sadu Hájecká, kde na ploše přesahující půl hektaru rostou vzácné odrůdy třešní jako například Granát, Baltavarská či Burlat. Rozmanité meandry Botiče budou lákat k dlouhým klidným procházkám. Hostivař jednoznačně znamená ideální bydlení pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývoje


Související články

V Praze výrazně rostou prodeje nových bytů, ale už i ceny

Prodeje nových bytů v Praze v letošním roce výrazně rostou, developeři za první čtvrtletí prodali celkem 1520 nových bytů. To je ve srovnání se stejným obdobím loňského roku takřka trojnásobek. První čtvrtletí loňského roku však bylo z pohledu prodejů nejhorší v historii monitoringu trhu, tedy za poslední dvě desetiletí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 04. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *