EUR 23.550

USD 21.633

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.550

USD 21.633

23. 02. 2023

0 komentářů

Ekospol zahajuje prodej bytů z mimořádného projektu viladomů v atraktivní pražské lokalitě

 

Milovníci přírody, aktivní sportovci i rodiny s dětmi uvítají nový rezidenční projekt v atraktivní pražské lokalitě Újezd nad Lesy, která je vyhledávaná právě jako jedno z nejlepších míst k bydlení v hlavním městě. Výjimečný projekt Ekobyty Nad Lesy, jehož prodej právě dnes zahájila developerská společnost Ekospol, nabídne 83 bytů v pěti moderních nízkoenergetických domech. Ceny začínají hluboko pod celopražským průměrem.

Loading 

„Ekobyty Nad Lesy se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě velmi blízko Klánovického lesa, který je jako stvořený pro klidné procházky v přírodě. Na rozloze přes 900 hektarů jsou desítky kilometrů tras pro pěší i cyklisty. Nedaleko leží také lesopark V Panenkách či Mlýnský rybník. Je tak jasné, že byty budou vyhledávat hlavně ti, kteří preferují bydlení v zeleni, ale přesto se nechtějí vzdát výhod velkoměsta. V našem novém projektu kompromisy dělat nemusí. Újezd nad Lesy nabízí plnou občanskou vybavenost a přitom stále v dojezdové vzdálenosti do samotného centra Prahy, říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Bytový projekt Ekobyty Nad Lesy mezi ulicemi Zaříčanská a Rohožnická tvoří pět moderních nízkoenergetických viladomů. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 32,7 metru čtverečního) až po 4+kk (94,5 metru čtverečního), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Autobusová zastávka Sudějovická je jen 8 minut pěšky, vlaková zastávka Praha-Klánovice jen 3 minuty jízdy MHD a Masarykovo nádraží jen 22 minut jízdy vlakem. Autem jste na Jižní spojce za 6 minut.

Bydlení za dostupné ceny pro rodiny s dětmi i jednotlivce

Skladba bytů je v našem projektu zaměřená hlavně na rodinné bydlení nebo bydlení pro jedince, kteří mají rádi prostor. Více než polovina bytů má dispozice 3+kk a 4+kk, třetina bytů je pak 2+kk. Noví majitelé kromě atraktivní lokality ocení také příznivou cenu. I tentokrát jsme se snažili nabídnout byty dostupné co největšímu okruhu zájemců. Průměrná cena metru čtverečního v tomto našem projektu je tak hluboko pod celopražským průměrem i pod cenou jiných projektů v okolí. Kromě rodin s dětmi či aktivních jednotlivců to uvítají i investoři, pro které budou cenově dostupné byty ideální možností, jak ochránit své peníze před inflací. Byt v tomto projektu navíc nebudou mít problém rychle pronajmout, protože zájem o bydlení v této části Prahy zůstává enormní,“ zdůrazňuje Korec.

Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Ekobyty Nad Lesy už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou viladomy energeticky velmi úsporné, což je při současných vysokých cenách energií další nespornou výhodou,“ vysvětluje Korec.

REKLAMA

Újezd nad Lesy patří v poslední době k nejvyhledávanějším lokalitám pro bydlení, vhodná je jak pro aktivní jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Nabízí totiž spoustu sportovního i kulturního vyžití, možnost relaxace či aktivního sportování poskytuje Klánovický les i lesopark V Panenkách. Zároveň Újezd nad Lesy nabízí všechny klady bydlení v hlavním městě – skvělou dopravní dostupnost do centra i ven z města, stejně jako plnou občanskou vybavenost.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články

Trend nájemního bydlení posiluje. Směřuje do něj stále více investic

V tuzemsku jsou stále častější developerské projekty určené k nájemního bydlení. V ekonomicky vyspělých zemích se jedná o zcela běžný trend. Když se podíváme za hranice, tak například v Rakousku využívá nájemní bydlení téměř každá druhá rodina. Ve velkých německých městech jde o téměř tři čtvrtiny lidí. Nabídka meziročně vzrostla i v Česku a bude […]

Text: Milan Vodička

Foto: Shutterstock

31. 03. 2023

Stát by si měl rušení podpory stavebního spoření ještě velmi dobře rozmyslet

Státní podpora stavebního spoření činila loni 4,2 miliardy korun. K tomu stát na příspěvcích na bydlení utratil dalších 8 miliard korun. Je přitom jisté, že domácnosti nyní ohrožuje energetická chudoba víc než kdy v minulosti – žádostí o státní příspěvek na bydlení tak v budoucnu bude pravděpodobně přibývat a náklady pro stát významně porostou. Přitom je to právě stavební […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

30. 03. 2023

Češi odkládají nákup vlastního bydlení

Tři čtvrtiny Čechů zvažují, že kvůli současné ekonomické situaci odloží nákup vlastního bydlení. Více než polovina (57,1 %) přemýšlí kvůli vysokým cenám nemovitostí o přestěhování do levnější lokality. Útočiště by přitom hledali na vesnici. Čtyři z pěti respondentů věří, že je bydlení na vesnici dostupnější než to ve městě. Vyplývá to z průzkumu, který pro finanční […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *