EUR 24.355

USD 22.601

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.355

USD 22.601

23. 02. 2023

0 komentářů

Ekospol zahajuje prodej bytů z mimořádného projektu viladomů v atraktivní pražské lokalitě

 

Milovníci přírody, aktivní sportovci i rodiny s dětmi uvítají nový rezidenční projekt v atraktivní pražské lokalitě Újezd nad Lesy, která je vyhledávaná právě jako jedno z nejlepších míst k bydlení v hlavním městě. Výjimečný projekt Ekobyty Nad Lesy, jehož prodej právě dnes zahájila developerská společnost Ekospol, nabídne 83 bytů v pěti moderních nízkoenergetických domech. Ceny začínají hluboko pod celopražským průměrem.

Loading 

„Ekobyty Nad Lesy se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě velmi blízko Klánovického lesa, který je jako stvořený pro klidné procházky v přírodě. Na rozloze přes 900 hektarů jsou desítky kilometrů tras pro pěší i cyklisty. Nedaleko leží také lesopark V Panenkách či Mlýnský rybník. Je tak jasné, že byty budou vyhledávat hlavně ti, kteří preferují bydlení v zeleni, ale přesto se nechtějí vzdát výhod velkoměsta. V našem novém projektu kompromisy dělat nemusí. Újezd nad Lesy nabízí plnou občanskou vybavenost a přitom stále v dojezdové vzdálenosti do samotného centra Prahy, říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Bytový projekt Ekobyty Nad Lesy mezi ulicemi Zaříčanská a Rohožnická tvoří pět moderních nízkoenergetických viladomů. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 32,7 metru čtverečního) až po 4+kk (94,5 metru čtverečního), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Autobusová zastávka Sudějovická je jen 8 minut pěšky, vlaková zastávka Praha-Klánovice jen 3 minuty jízdy MHD a Masarykovo nádraží jen 22 minut jízdy vlakem. Autem jste na Jižní spojce za 6 minut.

Bydlení za dostupné ceny pro rodiny s dětmi i jednotlivce

Skladba bytů je v našem projektu zaměřená hlavně na rodinné bydlení nebo bydlení pro jedince, kteří mají rádi prostor. Více než polovina bytů má dispozice 3+kk a 4+kk, třetina bytů je pak 2+kk. Noví majitelé kromě atraktivní lokality ocení také příznivou cenu. I tentokrát jsme se snažili nabídnout byty dostupné co největšímu okruhu zájemců. Průměrná cena metru čtverečního v tomto našem projektu je tak hluboko pod celopražským průměrem i pod cenou jiných projektů v okolí. Kromě rodin s dětmi či aktivních jednotlivců to uvítají i investoři, pro které budou cenově dostupné byty ideální možností, jak ochránit své peníze před inflací. Byt v tomto projektu navíc nebudou mít problém rychle pronajmout, protože zájem o bydlení v této části Prahy zůstává enormní,“ zdůrazňuje Korec.

Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Ekobyty Nad Lesy už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou viladomy energeticky velmi úsporné, což je při současných vysokých cenách energií další nespornou výhodou,“ vysvětluje Korec.

REKLAMA

Újezd nad Lesy patří v poslední době k nejvyhledávanějším lokalitám pro bydlení, vhodná je jak pro aktivní jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Nabízí totiž spoustu sportovního i kulturního vyžití, možnost relaxace či aktivního sportování poskytuje Klánovický les i lesopark V Panenkách. Zároveň Újezd nad Lesy nabízí všechny klady bydlení v hlavním městě – skvělou dopravní dostupnost do centra i ven z města, stejně jako plnou občanskou vybavenost.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.02 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%
Historie vývoje


Související články

Kdy se vyplatí tepelné čerpadlo? I pro některý starší nezateplený dům

Přestože je tepelné čerpadlo jedním z nejúspornějších a ekonomicky nejvýhodnějších zdrojů tepla, jeho provoz má svá specifika a v některých případech nemusí být jeho využití efektivní. Navzdory zažitému mýtu, ale není nutnou podmínkou zateplení domu. Proč může být návratnost investice do tepelného čerpadla rychlejší než u zateplení a kdy je dobré jej kombinovat s fotovoltaikou?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

08. 12. 2023

Komerční nájemní bydlení poroste

Potenciál komerčního nájemního bydlení stále roste. Ukazuje to nejen vývoj cen bytů ke koupi a nájmu, ale také zkušenosti zahraničních odborníků, kteří vystoupili na konferenci společností BTR Consulting „Nájemní bydlení – zkušenosti ze zahraničí“.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

07. 12. 2023

Brusel chystá další nesmyslný diktát – zákaz plynových kotlů pro domácnosti

Mnoho miliard korun ze státních zdrojů vyletí komínem. A to doslova. Bruselští byrokrati totiž chystají zásadní změnu směrnice, která v konečném důsledku povede k zákazu prodeje i oprav plynových kotlů. Zákaz by měl platit už od roku 2029. Český stát přitom ještě nedávno lidem na pořízení plynového kotle přispíval. Celkově na podporu tohoto typu vytápění v domácnostech […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

05. 12. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *