EUR 24.700

USD 23.056

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.700

USD 23.056

23. 02. 2023

0 komentářů

Ekospol zahajuje prodej bytů z mimořádného projektu viladomů v atraktivní pražské lokalitě

 

Milovníci přírody, aktivní sportovci i rodiny s dětmi uvítají nový rezidenční projekt v atraktivní pražské lokalitě Újezd nad Lesy, která je vyhledávaná právě jako jedno z nejlepších míst k bydlení v hlavním městě. Výjimečný projekt Ekobyty Nad Lesy, jehož prodej právě dnes zahájila developerská společnost Ekospol, nabídne 83 bytů v pěti moderních nízkoenergetických domech. Ceny začínají hluboko pod celopražským průměrem.

Loading 

„Ekobyty Nad Lesy se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě velmi blízko Klánovického lesa, který je jako stvořený pro klidné procházky v přírodě. Na rozloze přes 900 hektarů jsou desítky kilometrů tras pro pěší i cyklisty. Nedaleko leží také lesopark V Panenkách či Mlýnský rybník. Je tak jasné, že byty budou vyhledávat hlavně ti, kteří preferují bydlení v zeleni, ale přesto se nechtějí vzdát výhod velkoměsta. V našem novém projektu kompromisy dělat nemusí. Újezd nad Lesy nabízí plnou občanskou vybavenost a přitom stále v dojezdové vzdálenosti do samotného centra Prahy, říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Bytový projekt Ekobyty Nad Lesy mezi ulicemi Zaříčanská a Rohožnická tvoří pět moderních nízkoenergetických viladomů. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk (od 32,7 metru čtverečního) až po 4+kk (94,5 metru čtverečního), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou.

Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem. Autobusová zastávka Sudějovická je jen 8 minut pěšky, vlaková zastávka Praha-Klánovice jen 3 minuty jízdy MHD a Masarykovo nádraží jen 22 minut jízdy vlakem. Autem jste na Jižní spojce za 6 minut.

Bydlení za dostupné ceny pro rodiny s dětmi i jednotlivce

Skladba bytů je v našem projektu zaměřená hlavně na rodinné bydlení nebo bydlení pro jedince, kteří mají rádi prostor. Více než polovina bytů má dispozice 3+kk a 4+kk, třetina bytů je pak 2+kk. Noví majitelé kromě atraktivní lokality ocení také příznivou cenu. I tentokrát jsme se snažili nabídnout byty dostupné co největšímu okruhu zájemců. Průměrná cena metru čtverečního v tomto našem projektu je tak hluboko pod celopražským průměrem i pod cenou jiných projektů v okolí. Kromě rodin s dětmi či aktivních jednotlivců to uvítají i investoři, pro které budou cenově dostupné byty ideální možností, jak ochránit své peníze před inflací. Byt v tomto projektu navíc nebudou mít problém rychle pronajmout, protože zájem o bydlení v této části Prahy zůstává enormní,“ zdůrazňuje Korec.

REKLAMA

Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Ekobyty Nad Lesy už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou viladomy energeticky velmi úsporné, což je při současných vysokých cenách energií další nespornou výhodou,“ vysvětluje Korec.

Újezd nad Lesy patří v poslední době k nejvyhledávanějším lokalitám pro bydlení, vhodná je jak pro aktivní jednotlivce, tak i pro rodiny s dětmi. Nabízí totiž spoustu sportovního i kulturního vyžití, možnost relaxace či aktivního sportování poskytuje Klánovický les i lesopark V Panenkách. Zároveň Újezd nad Lesy nabízí všechny klady bydlení v hlavním městě – skvělou dopravní dostupnost do centra i ven z města, stejně jako plnou občanskou vybavenost.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Česká roubenka láme cenové rekordy, ostatní chalupy většinou zlevňují

Tři roky extrémního zájmu, tři roky vychládání. Tak by se dal ve zkratce nazvat vývoj českého trhu s rekreačními objekty. A jak se zdá, přichází teď období stagnace. Ceny chalup totiž přímo před sezonou klesly a leckde odmazaly celoroční růst. Proti trendu jsou jen prémiové objekty v Jizerských horách nebo Krkonoších a jejich podhůří. Vyplývá to z takzvaného […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 06. 2024

Objem nových hypoték byl v květnu nejvyšší od března 2022

Objem poskytnutých hypoték se v květnu dostal na nejvyšší úroveň od března roku 2022. Meziročně vzrostl o 92 % na 23,7 miliardy Kč. Po zohlednění tradiční sezónnosti meziměsíčně podstatě stagnoval. Květnový objem zůstává příznivý a oživování hypoteční aktivity v letošním roce pokračuje. Údaje vyplývají z aktuálních statistik ČBA Hypomonitoru.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

14. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *