EUR 24.725

USD 22.775

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.725

USD 22.775

02. 05. 2024

0 komentářů

Ekospol zahajuje prodej nejlepšího rodinného bydlení v Praze – projekt Ekorezidence Strašnice

 

Developerská společnost Ekospol zahájila prodej nejlepšího rodinného bydlení v Praze, které nabídne rezidenční projekt Ekorezidence Strašnice. Bytový dům vyroste v atraktivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a množstvím aktivit pro rodiny s dětmi i sportovce. Projekt nabídne 64 moderních bytů s dispozicemi od 1+kk po 3+kk. Bydlení mohou zájemci získat za příznivé ceny.

Loading 

Ekorezidence Strašnice leží v atraktivní lokalitě s plnou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností. Lokalitu ocení hlavně rodiny s dětmi a sportovci. V okolí je velké množství sportovišť včetně vyhledávaného centra Gurtovka se skateparkem, umělou lezeckou stěnou, lanovým centrem, bruslištěm a mnoha dalšími atraktivními sportovními a hracími prvky. Nedaleko je také dopravní hřiště. A na oblíbené dětské hřiště Světická uvidíte přímo z oken,“ přibližuje projekt generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.

Aktivní jedinci zase ocení mnoho sportovišť. „V bezprostředním sousedství projektu je malé sportovní hřiště, v docházkové vzdálenosti jsou mimo jiné tenisová hala či sportovní areál FK Union Strašnice. Na něj navazuje sportovní areál Slavia, kde kromě velkého fotbalového stadionu naleznete také plavecký bazén, koupaliště, zimní stadion, sportovní halu, lehkoatletický stadion a spoustu dalších hřišť mimo jiné na pozemní hokej či rugby. Na své si zde přijdou i lukostřelci,“ doplňuje Korec.

Ekospol je známý tím, že dlouhodobě nabízí moderní nové byty dostupné co nejširšímu okruhu zájemců a to samé platí i pro projekt Ekorezidence Strašnice. Také zde kupující získají nové byty za ceny, za které by je ve srovnatelné lokalitě nesehnali.

Bytový dům v ulici Strančická o šesti nadzemních podlažích nabízí celkem 64 moderních bytů s dispozicemi od 1+kk až po 3+kk. Každý disponuje buď balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání, ať už vnitřních nebo venkovních. Projekt je díky cenové dostupnosti vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investiční příležitost.

REKLAMA

Ekocity Hostivař už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy v obytných místnostech, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. „Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát. Díky tomu jsou domy energeticky velmi úsporné, jejich majitelé tak na provozních nákladech výrazně ušetří,“ vysvětluje Korec.

Strašnice spojují perfektní dopravní dostupnost do centra Prahy i za její hranice s plnou občanskou vybaveností a mimořádnými možnostmi vyžití pro rodiny s dětmi. Projekt Ekorezidence Strašnice se nachází přímo u zastávky tramvaje a jen pár minut od stanice metra Skalka. Blízko to budete mít také na vlakovou stanici Praha – Zahradní město. Pokud budete chtít nechat ruch velkoměsta za hlavou, během pár minut jste autem na Jižní spojce. V blízké budoucnosti vznikne přímo před projektem atraktivní promenáda, která přes Strašnice propojí Zahradní město s Vršovicemi.

V okolí bytového domu se nachází mateřské, základní a střední školy včetně gymnázia a Metropolitní univerzity. Nechybí ani poliklinika, ordinace lékařů, plavecký bazén s koupalištěm, sportovní haly, obchodní centrum či minigolfové hřiště. Strašnice tak jsou ideálním bydlením pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas. V Ekorezidenci Strašnice budete opravdu žít, ne jen přespávat.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Přehled aktuálních sazeb hypoték – žádná velká párty se nekoná

Řečeno sportovní terminologií skončil vývoj úrokových sazeb hypotečních úvěrů českých bank za poslední měsíc skóre 4:4:1. Čtyři banky ponechaly své úrokové sazby bez jakýchkoli změn, čtyři je kosmeticky snížily a jedna je „logicky“ zvýšila. Jen připomeňme, že v tomto období, konkrétně 2. května 2024, snížila Česká národní banka svoji klíčovou sazbu o půl procentního bodu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

29. 05. 2024

Přijdou vám ceny nemovitostí v Praze drahé? Kde stojí metr čtvereční 1,3 milionu Kč?

Podle studie Savills World Cities Prime Residential Index 2023 zůstává Monako nejdražším rezidenčním trhem na světě s cenou za metr čtvereční téměř 1,3 milionu Kč (51 400 eur), což je o 0,9 % více než v roce 2022 a o 1 % méně než rekordní cena 51 900 eur z roku 2021. Nejdražší čtvrtí v knížectví je Larvotto s […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

24. 05. 2024

Startovací byty jsou ty nájemní. Smiřme se s tím

Ceny bytů pravděpodobně znovu vystřelí vzhůru. Trend poklesu úrokových sazeb pod pět procent na sebe nenechá dlouho čekat a ceny nemovitostí na to budou reagovat. Například mladí lidé by se měli připravit na to, že startovací byty prostě budou ty nájemní. Česká touha po vlastním bydlení pomalu mizí.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

23. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *