Středa 20. února. Svátek má Oldřich.

EKOSPOL zahajuje výstavbu téměř 300 bytů ve dvou projektech

06.05.2013 01:05 Tisková zpráva: EKOSPOL

Jak bytový areál Panorama Kyje III, tak i Nové Měcholupy IV patří mezi nejprodávanější projekty současnosti. EKOSPOL zde vsadil na kombinaci supernízkých cen a vysoké kvality bytů. Aktuálně firma staví celkem 608 bytů ve třech lokalitách, kromě Kyjí a Měcholup také v Uhříněvsi.

„Ve všech lokalitách stále pracujeme s pořadníky klientů, na většinu bytů totiž máme 3 a více zájemců. Velmi nás těší především to, že zhruba pětina bytů se prodává díky referencím a doporučením přátel, kteří již bydlí v některé z předchozích etap těchto projektů,“ pochvaluje si Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s., který byl v minulém týdnu dokonce vyhlášen Manažerem roku 2012 v odvětví výstavby nemovitostí a developmentu.

Vyprodáno v době zahájení stavby?

Oba projekty navazují na úspěšné předcházející etapy a budou připraveny k nastěhování v létě příštího roku. Soudě podle dosavadní prodejnosti, kdy je při zahájení stavby prodáno vždy nejméně dvě třetiny všech bytů, budou oba projekty bez problémů vyprodány ještě před dokončením.

Přitom již u předcházející etapy projektu Nové Měcholupy se společnosti EKOSPOL podařilo něco, o čem ostatní aktéři na realitním trhu snad pouze sní – kompletně vyprodat celou etapu se zhruba stovkou bytů ještě před prvním kopnutím do země!

Dalších 250 bytů v nabídce!

V reakci na obrovskou poptávku po superlevných bytech v lokalitách Kyje a Měcholupy uvolní EKOSPOL ještě v první polovině května do prodeje další dvě etapy.

V Měcholupech půjde o 154 bytů ve dvou bytových domech, v Kyjích o šestipodlažní viladům s 97 byty.

„Stávající ceny udržíme a znovu tak nabídneme v Měcholupech nejlevnější nové byty v celé Praze a v Kyjích nejlevnější byty na metru. V obou našich stěžejních lokalitách máme k dispozici ještě dostatek pozemků, takže znovu uklidňuji všechny zájemce, na které se ještě nedostalo. Nabídku jsme připraveni včas doplnit o další byty,“ uzavírá Evžen Korec. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *