EUR 24.470

USD 21.461

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.470

USD 21.461

30. 07. 2020

Fintech hyponamiru.cz přidává nové funkce do online hypotečního bankovnictví a nabízí až čtyřtisícový bonus za aktivitu

 

Fintech hyponamiru.cz rozšířil online hypoteční bankovnictví o nové funkce, které ještě více zjednodušují výběr a sjednání hypotéky. Uživatelé hypotečního bankovnictví si mohou sami například seřadit jednotlivé nabídky hypoték podle výše úrokové sazby, měsíční splátky, účtovaných poplatků nebo doby fixace. Zabezpečené prostředí hypotečního bankovnictví slouží také ke sdílení veškerých dokumentů k hypotéce s hypotečním specialistou.  


Výběr a sjednání nové hypotéky a rovněž refinancování stávající hypotéky vnímá řada Čechů jako poměrně složitý a časově náročný proces. Fintech hyponamiru.cz má ambici tento zažitý pohled změnit a dopomoci mu k tomu má online hypoteční bankovnictví. „Letos v dubnu jsme jako první v Česku spustili online hypoteční bankovnictví. Nyní nastal správný čas přidat další funkce, které ještě více zjednoduší výběr a sjednání hypotéky. Nově mohou uživatelé v prostředí internetové bankovnictví například podávat žádosti o hypotéku, nahrávat potřebné dokumenty, komunikovat s hypotečním specialistou nebo sledovat aktuální stav žádosti o hypotéku,“ popisuje klíčové změny Miroslav Majer, zakladatel online sjednávače hypoték hyponamiru.cz. Velkou výhodou online hypotečního bankovnictví je, že zájemce o úvěr na bydlení nemusí nikam chodit a vše vyřídí s hypotečním poradcem online z pohodlí domova nebo kanceláře.
Registrovaným uživatelům hypotečního bankovnictví je také zdarma k dispozici celá řada filtrů, pomocí nichž je možné podrobně porovnat důležité parametry jednotlivých nabídek – hypotéky je možné filtrovat například podle výše úrokové sazby, doby splatnosti, výše měsíční splátky, poplatků či délky fixace. Veškeré informace o hypotéce jsou uloženy na zabezpečeném účtu uživatele a v případě potřeby je možné kdykoliv rychle dohledat například důležité termíny, smlouvy, doklady a jiné dokumenty. Příjemnou novinkou v hypotečním bankovnictví je až čtyřtisícový finanční bonus, který získá zájemce o hypotéku jako odměnu za aktivní online komunikaci s přiděleným hypotečním specialistou a samostatné doplňování potřebných informací a dokumentů. „Hypoteční bankovnictví neslouží pouze ke sjednání nové nebo refinancování stávající hypotéky, ale také k následné správě úvěru. Za klienta hlídá například průběh čerpání hypotéky, aby nepřicházel na případných sankcích o peníze,“ doplňuje Miroslav Majer.
Tisková zpráva Hyponamiru.cz

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.7 Aktuální výše Hypoindexu

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%
Historie vývoje


Související články

Komentář: ČR opět jedničkou ve zdražování bytů

V pátek zveřejněné výsledky vývoje cen bytů v jednotlivých zemích EU potvrdily, že růst cen bytů v ČR ve třetím čtvrtletí loňského roku zrychlil. Ve srovnání se stejným obdobím roku 2020 zdejší byty v průměru podražily o 22 %. S takto vysokým nárůstem se ČR drží v čele celounijního žebříčku.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 01. 2022

Aktuální sazby hypoték: Hypotéky za 5 %? Již brzy!

Úrokové sazby hypoték se začátkem nového roku stagnují. Přestože Česká národní banka (ČNB) na konci prosince opět zvýšila základní úrokovou sazbu, většina bank zatím s dalším zdražováním hypoték vyčkává. Hypoteční sazby by se přesto již brzy mohly přehoupnout za hranici 5 % p. a.

Text: Jana Zámečníková

Foto: Shutterstock

04. 01. 2022

Fincentrum Hypoindex listopad 2021: Objem hypoték je letos už na úrovni čtvrtiny státního rozpočtu, sazby dál rostou

Průměrná úroková sazba hypoték se podle Fincentrum Hypoindexu v listopadu přiblížila hranici 3 %. Ani růst úrokových sazeb ale nezbrzdil zájem o hypotéky. Banky sjednaly hypotéky za více než 37 miliard korun. V letošním roce by se mohl objem poskytnutých hypoték vyšplhat až za hranici 420 miliard korun.

Text: Jana Zámečníková

14. 12. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *