EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

30. 05. 2024

0 komentářů

Home Portal po úspěchu ve Španělsku rozšiřuje svou nabídku v Dubaji o stovku projektů v regionu

 

Po úspěchu ve Španělsku, kde Home Portal po velkém zájmu v Costa del Sol zařadil do nabídky i další oblasti, jako jsou například Costa Blanca v okolí Alicante, se moderní platforma pro prodej novostaveb rozhodla pro další expanzi, tentokrát do Dubaje. Na homeportal.world tak zájemci nyní naleznou stovku projektů nejen v Dubaji, ale také v dalších oblastech ze Spojených arabských emirátů.

Loading 

Dubaj právě prochází obdobím stavebního boomu a přitahuje investory z celého světa. Není proto výjimkou, že projekty jsou často vyprodány již v průběhu několika hodin po uvolnění do prodeje. Schválený státní plán do roku 2040 zajišťuje další investice do rozvoje regionu, čímž ještě více zvyšuje atraktivitu a udržitelnost této oblasti. Nemovitosti v Dubaji se tak stávají nejen ideální volbou pro vlastní bydlení, ale také vynikající investicí s potenciálem vysokého výnosu.

„Rozšíření našich služeb do Dubaje je pro nás přirozeným krokem v rámci našeho růstu. Věříme, že tato expanze přinese našim klientům nové a zajímavé investiční příležitosti v atraktivním prostředí Dubaje, kde již nyní nabízíme okolo osmi tisíc bytů“ říká Radek Procházka, Co-Founder společnosti Home Portal.

Vzhledem k tomu, že startovací ceny se u nejlevnějších projektů v nabídce Home Portal pohybují okolo 3 miliónů Kč, stává se investice do vlastní nemovitosti v Dubaji dostupnější, než by mnozí očekávali.

Proces pořízení nemovitosti v této oblasti může na první pohled působit komplikovaně, ale nabízí mnohem bezpečnější a transparentnější postupy než v Česku. Doba výstavby projektu v Dubaji je obvykle 2–3 roky a právě tento časový rámec přináší kupujícím možnost výhodného postupného financování. Díky flexibilnímu platebnímu plánu často potřebujete na začátku jen 10-30 % z kupní ceny. Zbytek splácíte postupně po dobu výstavby, a to bez jakéhokoli navýšení.

REKLAMA

„Dubaj je pro nás velmi zajímavý a dynamický trh a jsme nadšení, že můžeme rozšířit naše služby i do tohoto globálního centra obchodu a inovací. Jsme připraveni poskytnout našim klientům nejen kvalitní nemovitosti, ale také profesionální a komplexní služby v oblasti realitního trhu v Dubaji,“ dodává Pavel Frič, Co-Founder společnosti Home Portal.

Na spolupráci s Home Portal pak dubajští developeři oceňují zejména moderní přístup k prodeji nemovitostí a důraz na vysokou kvalitu služeb pro klienty: „Jsme nadšeni z navázání partnerství s Home Portalem a těšíme se na spolupráci na našich projektech. Jejich platforma poskytuje skvělý nástroj pro orientaci na dubajském trhu a věříme, že společně přineseme nové možnosti pro klienty z České republiky a dalších zemí Evropy,“ dodává Isaac Ampah, zástupce dubajské developerské společnosti DAMAC Properties, která se řadí k dalším zhruba třiceti developerům, kteří nově začali nabízet své projekty na homeportal.world.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

V Praze se k výstavbě připravuje 145 tisíc nových bytů, ale…

Trh s novými byty výrazně ožil. V letošním prvním čtvrtletí se jich v Praze prodalo téměř 2,5krát více než ve stejném období loni. Nabídka nových bytů ale výrazně zaostává a ceny bytů proto začaly opět růst. A to i přes to, že počet bytů, které investoři v Praze plánují postavit, neustále roste.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 06. 2024

Dostupnost bytů se opět zhoršila a blíží se novému rekordu

Podle dnes zveřejněného indexu dostupnosti bydlení (CG-Index) se dostupnost bydlení v Praze opět zhoršila. Na průměrný nový byt o výměře 70 m2 je nyní v hlavním městě potřeba 15,4 ročních mezd (maximum bylo v prvním čtvrtletí 2022 – 17,3), což je nejvíce ze všech okolních metropolí. Praha je v regionu nejméně dostupná i co se […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

19. 06. 2024

Česká roubenka láme cenové rekordy, ostatní chalupy většinou zlevňují

Tři roky extrémního zájmu, tři roky vychládání. Tak by se dal ve zkratce nazvat vývoj českého trhu s rekreačními objekty. A jak se zdá, přichází teď období stagnace. Ceny chalup totiž přímo před sezonou klesly a leckde odmazaly celoroční růst. Proti trendu jsou jen prémiové objekty v Jizerských horách nebo Krkonoších a jejich podhůří. Vyplývá to z takzvaného […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *