Středa 22. listopadu. Svátek má Cecílie.

Hypoúvěr s rekordně nízkou sazbou, nyní navíc bez poplatků

31.03.2016 12:03 Tisková zpráva: Modrá pyramida stavební spořitelna

Výhodná sazba je ve spojení s kvalitním poradenstvím hlavní výhodou sjednání úvěru na financování bydlení u Modré pyramidy.

V roce 2015 poskytla Modrá pyramida svým klientům Hypoúvěry v objemu 4,3 mld. Kč, což je o 95 % více než v roce předcházejícím. Dynamický růst objemu úvěrů spojených se stavebním spořením pokračuje i letos. „Loni jsme zaznamenali meziroční 83% nárůst, což bylo dosud nejvíce v historii Modré pyramidy, za první měsíce letošního roku je tento nárůst až kolem 200%. „Modrá pyramida tak boří mýty o tom, že úvěry ze stavebního spoření nedokážou konkurovat tradičním hypotečním úvěrům“, uvádí David Formánek, předseda představenstva Modré pyramidy.

„Hypoúvěr je určen především na pořízení bydlení nebo na rozsáhlejší rekonstrukci. Právě nyní je nejlepší doba na realizaci vysněné investice. Zatímco ceny nemovitostí rostou, úrokové sazby se stále drží rekordně nízko. Hypoúvěr ve výši 1,5 mil. Kč je možné získat s měsíční splátkou jen necelých pět tisíc korun a nyní navíc bez poplatků,“ zdůrazňuje l Aleš Mašanský, člen představenstva Modré pyramidy.

Výhodný Hypoúvěr mohou čerpat klienti již od 200 tisíc Kč a splácet až 30 let. Tahounem v úvěrech na rekonstrukce je Rychloúvěr Modré pyramidy, který je určen především na modernizace, opravy či jiné menší investice do nemovitostí. Bez zajištění mohou klienti získat až 700 tisíc Kč.

Dynamického růstu v oblasti úvěrování dosahuje Modrá pyramida díky unikátní kombinaci výhodných produktů a srozumitelného poradenství klientům. „Financování bydlení bývá pro občany tou největší investicí v  životě. Logicky proto hledají rádce, který je dokáže celým projektem spolehlivě provést a nabídnout i další služby spojené s bydlením. Máme takové spolehlivé rádce po celé republice a jsou dostupní každému zájemci,“ dodává David Formánek, předseda představenstva.

Komplexní služby zaměřené na vše, co souvisí s pořízením nového bydlení včetně široké nabídky nemovitostí, poskytuje Modrá pyramida také ve svých Hypocentrech, kterých má v České republice již 8.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *