Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Investice do oprav v domě nejsou nutné, pokud závady odhalíte včas

25.05.2012 09:05 Tisková zpráva:

Ekonomické stavby u svých klientů v rámci nového Servisního programu každý rok zdarma provedou kompletní prohlídku domu a zajistí opravu případných závad. A to po celou dobu, kdy bude klient dům užívat. Služba tedy není nijak časově omezená a společnost tak se svými klienty zůstane v podstatě napořád. Kontrolu navíc vždy ve smluvený termín provede manažer stavby, na kterého jsou od začátku zvyklí. A kromě kontroly jim pomůže také s běžným servisem, seřídí okna, zreviduje topný systém nebo například dopustí vodu. Zodpoví také veškeré dotazy nebo doporučí novinky na trhu. Klientům je k dispozici také finanční analytik, který může poradit na příklad s  refinancováním hypotéky.

„Z našeho nedávného průzkumu vyplývá, že skoro dvě třetiny klientů každý měsíc z rodinného rozpočtu vydávají 5 až 15 tisíc jen na splátku hypotéčního úvěru. Naším cílem je postarat se o to, aby všechny další výdaje spojené s bydlením byly co nejmenší. Od nového roku stavíme jen domy v nízkoenergetickém standardu, které klientům ušetří až třetinu nákladů na vytápění. Naprosto zásadní je ale také právě pravidelná kontrola domu a včasné odhalení jakýchkoli nedostatků,“ dodává generální ředitel společnosti Ekonomické stavby, David Mencl.

V tomto případě totiž nejde jen o otravné sekání trávy nebo pravidelné čištění okapu. Bez včasného odhalení na první pohled nenápadných závad mohou nutné investice do oprav významně zatížit rodinný rozpočet. Lidé navíc nezbytnou péči o dům obecně často podceňují. Zejména u novostaveb si neuvědomují na příklad nutnost pravidelně větrat nebo rovnoměrně vytápět všechny místnosti. Na starosti s plísněmi nebo prasklinami ve zdech, které mohou následovat, se ale určitě čekat nevyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *