Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Ještě výhodnější hypotéka s ČSOB

04.10.2012 05:10 Tisková zpráva: ČSOB

 

„Úrokové sazby jsou na svém historickém minimu a lákají zájemce o hypotéky do bank. My jim chceme co možná nejvíce vyjít vstříc a poskytnout maximální komfort při vyřizování. K tomu nabídneme další výhody, jako jsou slevy z poplatků a úrokových sazeb,“ říká Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB.

Kromě snížení poplatků ČSOB zvýhodňuje fixace na 5 let. Klient může získat slevy z úrokové sazby dosahující až 0,4 proc. bodu p.a. (u hypotéky nad 3 miliony korun) v závislosti na výši úvěru. Všichni zájemci o hypoteční úvěr do 1 milionu budou mít nyní slevu z úrokové sazby o 0,1 % p.a., od 1 do 2 milionů slevu 0,2 proc. bodu p.a. a 0,3 proc. bodu p.a slevy u hypotečních úvěrů mezi 2 a 3 miliony korun. Akce se týká všech nových hypotečních úvěrů sjednaných od 3. října 2012 s délkou fixace úrokové sazby na 5 let. Akce je platná až do odvolání.

Slevu mohou nadále získat ti klienti, kteří si sjednají pojištění k hypotéce nebo si nechávají posílat výplatu na účet vedený u ČSOB. S ČSOB Hypotékou klient získá potřebné peníze na koupi, výstavbu, rekonstrukci nebo modernizaci svého bydlení již pátým dnem po podání žádosti. ČSOB za klienta vyřídí odhad ceny nemovitosti a výpis z katastru nemovitostí, což šetří čas i peníze. Klient dále jistě ocení Expresní protokol o stavu stavby nebo bezdokladovost faktur při výstavbě nebo rekonstrukci. Již standardem je zajištění pojištění nemovitosti nebo schopnosti splácet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.