Středa 21. října. Svátek má Brigita.

Konec balíčkového prodeje majetkového pojištění. Allianz Domov si sestavíte na míru

01.11.2016 11:11 Tisková zpráva: Allianz pojišťovna

Kromě moderního způsobu skládání produktu Allianz klienty potěší i dalšími novinkami. V rámci pojištění budov už jim pojistíme také mobilní domy, nebo třeba stodoly na druhém konci vesnice. Radost uděláme i majitelům garáží, jež se nacházejí do 500 metrů od pojištěného obydleného objektu nebo domácnosti. Nově je považujeme za vedlejší stavby a vedlejší prostor a lze je tedy pojistit v rámci jedné smlouvy.

Rovněž dnes umíme sjednat hojně poptávané strojní pojištění, které se vztahuje třeba na pojezdové brány, automatická garážová vrata, ale i velíny inteligentních domů, a také pojištění vnitřního zateplení před hlodavci či kunami, a pojistíme i poškození plotu zvěří.

Smlouvy mohou nově zahrnovat i předměty, které si přinesla návštěva, věci odložené na místě k tomu určeném (třeba v šatnách a čekárnách), v hotelích a penzionech, a pojistíme dokonce i věci na kolejích a internátech. Klienti se už nemusí bát ani ve chvíli, kdy odevzdají šaty v čistírně, nebo když si v autě nechají osobní věci.

K velkým změnám došlo u pojištění budov a domácností také v limitech. Místo fixních částek dáváme klientům na výběr mezi nízkou, střední a vysokou variantou, navíc mají možnost zvolit si různé částky pro různá rizika.

A novinky se objevily i v odpovědnostním pojištění, v rámci kterého jsme navýšili limity základních rizik až na 30 milionů korun. Nově hradíme i škody způsobené v ubytovacích zařízeních a na věcech převzatých a také jsme rozšířili nabídku o odpovědnost zaměstnance vůči zaměstnavateli. Bez inovací se neobešla ani asistence, která nyní nabízí mj. IT pomoc přes vzdálený přístup třeba v případě zapomenutého hesla, ale umí pomoci i cyklistům v nouzi. V případě potíží dopraví výletníka i jeho kolo do nejbližší opravny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *