EUR 25.340

USD 23.267

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.340

USD 23.267

17. 06. 2024

0 komentářů

Kuehne+Nagel dále posiluje své logistické kapacity otevřením nového cross-docku nedaleko Prahy 

 

Skupina Kuehne+Nagel otevřela ve středočeských Zdicích nový moderní terminál o rozloze 6 000 metrů čtverečních, čímž reaguje na poptávku zákazníků a zvyšuje své kapacity ve vyhledávané logistické lokalitě. Díky poloze cross-doku v blízkosti hlavních dopravních tepen, jež jej přímo spojují se západoevropskými trhy, nabízí skupina svým zákazníkům ještě efektivnější a rychlejší přepravu zásilek.

Loading 

„Otevření tohoto cross-docku představuje významný milník v naší snaze o poskytování prvotřídních logistických služeb,“ uvedl ředitel divize pozemních přeprav Martin Froněk.

Terminál disponuje 60 nákladovými rampami, čímž významně zkracuje čas potřebný k překládce zboží, je vybaven nejnovějšími technologiemi a byl postaven s využitím udržitelných materiálů a v souladu se standardy BREEAM, což zajišťuje energeticky optimální provoz. „Díky této nové infrastruktuře budeme schopni lépe uspokojovat potřeby našich zákazníků a současně přispívat k udržitelnějšímu způsobu podnikání,“ dodal generální ředitel Kuehne+Nagel v České republice Miroslav Pudil.

Silniční doprava je pro Kuehne+Nagel na tuzemském trhu klíčovým segmentem. V roce 2023 skupina v České republice odbavila přibližně 351 tisíc zásilek a více než 205 tisíc tun nákladu. Mezi její specializace patří mezinárodní sběrná služba, LTL a FTL přeprava, stejně jako skladování a přeprava vysokohodnotového zboží a také zboží s kontrolovaným teplotním režimem.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 


Související články

Přetrvávají nejasnosti ohledně projektové dokumentace po prvním červenci 2024

Tisíce záměrů k povolení stavby zřejmě dorazilo do posledního června na stavební úřady po celé České republice. Stavebníci a projektanti tímto krokem budou chtít zvýšit pravděpodobnost, že povolovací řízení nebude vedeno v rámci přechodných ustanovení nového stavebního zákona (NSZ), ale poběží ještě podle dosavadního správního postupu a vyhlášek tzv. starého stavebního zákona.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

08. 07. 2024

Názor: O bruselské byrokracii a dostupnosti bydlení v Česku

Setkal se s tím každý, kdo si v poslední době koupil plastovou láhev. Po jejím otevření zůstalo plastové víčko k láhvi připojené. Někdo se jím píchá do oka, jinému ničí pečlivě pěstěné vousy. Na sociálních sítích píší tisíce rozhořčených lidí, vznikla spousta často rádobyvtipných videí. Většina lidí nakonec dříve či později víčko stejně utrhne, čímž nařízení vyrábět plastové […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

04. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *