Úterý 24. října. Svátek má Nina.

Lázně Chrastava jdou znovu do dražby – tentokrát už skoro za poloviční cenu

05.02.2016 10:02 Tisková zpráva:

Kdyby se lázně Chrastava tehdy prodávaly za obdobnou cenu hned od začátku, vydražily by se okamžitě,“ uvádí obchodní ředitel společnosti Naxos Libor Nevšímal. „V tuto chvíli už ale jednáme  se zájemci z oborů wellness, hotelnictví a gastronomie – právě pro tato odvětví podnikání se areál nejvíce hodí,“ dodává.       

Areál termálních lázní leží v Chrastavě u rychlostní silnice zhruba 11 kilometrů od Liberce. Na ploše téměř 54 000 metrů čtverečních jsou novostavba termálních lázní s relaxačním centrem a rekonstruovaná budova Zámečku s restaurací a ubytováním. Těsně před dokončením rekonstrukce je Benešova vila. Rozestavěné jsou akvapark a sportovní hala. Původně se plánovala i stavba rybníku s kempem, na něž bylo vydáno územní rozhodnutí. Lázně mají vlastní zdroje vody a parkoviště, jsou napojeny i na obecní vodovod, kanalizaci a plynovod.  

Veřejnosti sloužily lázně v Chrastavě od  prosince 2012, kdy byla za více než 100 milionů korun dokončena první etapa výstavby vlastních lázní včetně venkovních bazénů. V další etapě to měly být  hala pro dětský bazén s atrakcemi a sportovní hala, která měla sloužit i společenským akcím. Dostavět sportoviště se však nepodařilo –  areál šel naopak do insolvenčního řízení.  

Zdroj: Tisková zpráva Naxos.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *