Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

LBBW Bank poskytla hypotéky za 2 mld. Kč

16.10.2012 04:10 Tisková zpráva: LBBW Bank

Nová strategie LBBW Bank CZ, která se dotkla i procesu poskytování hypoték, přinesla pozitivní výsledky. V kombinaci s příznivými podmínkami na trhu nemovitostí – poklesem cen nemovitostí i úrokových sazeb, zaznamenala banka výrazný nárůst objemu hypoték. Oproti loňskému roku došlo ke zvýšení o 120 %. K 30. 9. 2011 byly uzavřeny hypotéky v objemu909,2 mil. Kč a k 30. 9. letošního roku již v objemu2 001,9 mil. Kč. U významných zprostředkovatelů hypoték a hypotečních makléřů se hypotéky LBBW Bank CZ dostaly na čtvrté místo mezi hypotečními produkty ostatních velkých bank, které makléři svým klientům nabízejí.

Začátek letošního roku byl v hypotékách ve znamení velkých bank a menší subjekty, pokud chtěly uspět, musely velmi pružně reagovat. Právě LBBW Bank je příkladem flexibilní změny. V jarních měsících banka přišla s novou strategií v oblasti cenotvorby, pozitivní změnou v produktech a se stabilním procesem. Touto změnou se banka stala ještě více atraktivní pro naše hypoteční makléře a především pro klienty. Výsledkem je výrazný růst hypoték ve srovnání s rokem 2011,“ doplňuje Libor Ostatek, ředitel společnosti Golem Finance.

Zajímají nás nejen noví klienti, kterým nabízíme individuální přístup a řešení financování jejich bydlení, ale stejný servis a péči mohou od našich hypotečních bankéřů očekávat i stávající klienti. Jsme totiž féroví vůči všem našim klientům,“ řekl Boris Čuchran člen představenstva LBBW Bank CZ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.