EUR 24.700

USD 22.902

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.700

USD 22.902

10. 06. 2024

0 komentářů

Lekvi Development dokončuje výstavbu nákupního parku v Šumperku

 

Společnost Lekvi Development, která se zaměřuje na výstavbu a provoz retailových parků v České republice a na Slovensku, dokončuje výstavbu druhé nákupní zóny v Šumperku v Temenické ulici. K rozšířenému Penny Marketu o ploše 1152 m2 přibydou nové retailové obchody ACTION, SINSAY, TRAFICON a drogerie TETA, které dohromady nabídnou dalších 1932 m2 pronajímatelné plochy. Otevření nové nákupní zóny je plánováno na léto tohoto roku.

Loading 

Nové nákupní centrum v Šumperku se rozkládá na místě bývalé kotelny v Temenické ulici a původní Penny Market o ploše 1152 m2 rozšiřuje o nové prostory k pronájmu. Zákazníci si zde díky tomu budou moci brzy nakoupit široký sortiment oblečení, drogerie, kosmetiky a dalšího spotřebního zboží. Své prostory o celkové velikosti 1932 m2 si v něm totiž pronajímají diskont ACTION, drogerie TETA, oděvní řetězec SINSAY a prodejna TRAFICON.

Nákupní park v Šumperku disponuje navíc velmi dobrou dopravní dostupností. K jeho návštěvě mohou zákazníci využít rozšířené přilehlé parkoviště s kapacitou 118 parkovacích míst nebo městské autobusy číslo 231, 232 a 233, které zastavují v jeho blízkosti přímo v Temenické ulici.

„Češi rádi využívají časovou úsporu, kterou nakupování v retailových parcích přináší. Naším cílem je proto pro ně poskytovat kvalitní a dostupné nákupní možnosti, které jim umožní pohodlné nákupy na jednom místě. Věříme, že právě k tomu nová obchodní zóna v Šumperku přispěje a nabídne zákazníkům další nákupní příležitosti,“ uvedl Andrej Levin, partner ve společnosti Lekvi Development.

Lekvi Development se dlouhodobě zaměřuje na vytváření moderních a funkčních retailových parků, které splňují potřeby současných zákazníků. První zákazníky v pořadí již druhá nákupní zóna v Šumperku přivítá v létě tohoto roku.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Digitalizace stavebnictví v úzkých. Chybí čas na přípravu, hrozí chaos

Vznik nového stavebního zákona provázely bouřlivé diskuse a při jeho přípravě muselo dojít k řadě kompromisů. Jednoznačným pozitivem ale měla být digitalizace stavebního řízení s účinností od 1. Července 2024. Jenže pár týdnů před spuštěním nemá za sebou Informační systém stavebního řízení ani pořádné testování, navíc si jej úředníci neměli šanci osahat v praxi.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

12. 06. 2024

Swiss Life Hypoindex červen 2024: Úrokové sazby hypoték hlásí bezvětří

Již pátý měsíc se měřeno Swiss Life Hypoindexem úrokové sazby hypotečních úvěrů prakticky nehýbou. Průměrný úrok se pohybuje mírně nad 5,5 % p. a. Optimistické představy, že sazby hypoték budou více kopírovat poměrně svižné tempo České národní banky a v polovině roku se běžně budou pohybovat pod pětiprocentní hranicí, se nenaplnily, a hned tak nenaplní. […]

Text: Milan Vodička

Foto: Swiss Life Select

07. 06. 2024

Oživení zájmu o novostavby v Praze je doslova raketové

Po rok a půl trvajícím období, během kterého kupující vyhlíželi cenové dno a zlepšení ekonomické situace, se na přelomu letošního roku rezidenční trh v Praze znovu rozběhl a průměrná nabídková cena nových bytů za posledních 6 měsíců vzrostla o 1,4 % na 152 425 Kč za metr čtvereční. Faktory jako pokles úrokových sazeb spolu s očekáváným růstem […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

05. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *