EUR 24.495

USD 21.400

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.495

USD 21.400

09. 09. 2015

LEXXUS zahájil prodej nových bytů druhé etapy úspěšného projektu ByTy Malešice a výjimečného rezidenčního projektu Artdec Michle

 


 

Developerský projekt Artdec Michle je precizně zpracován z hlediska materiálů i řešení prostoru a drobností, které budoucím majitelům zpříjemní bydlení. Celý dům lze považovat za soukromou výstavní galerii umění, mimo jiné ztvárněnou Vítězslavem Stoklasou, uměleckým kovářem.

Michle nabízí výbornou občanskou vybavenost doplněnou o nedaleké OC Pankrác. Sportovně založené jedince jistě potěší Tyršův vršek. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy je zajištěna autobusovými a tramvajovými linkami napojenými na metro. „Archdec Michle je projekt, který zaujme i náročné klienty, kteří milují luxus,“ doplňuje Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

Na Praze 10 pokračuje úspěšný projekt ByTy Malešice nabízející bydlení blízko centra Prahy a zároveň klidnou lokalitu vedle Malešického parku s velkým množstvím volnočasových aktivit a zeleně v okolí. Projekt se dále vyznačuje rozpracovanou infrastrukturou a službami přímo v rámci projektu – od služeb denní potřeby až po nákupy a fitness. „Jde o dokonalou souhru bydlení, služeb a přírody,“ vysvětluje Denisa Višňovská.

Součástí tohoto moderního projektu je parkováni pod objektem. O bezpečnost obyvatel se stará ostraha a kamerový systém. Na projektu aktuálně probíhají poslední dokončovací práce. První majitelé se budou moci nastěhovat již na konci tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva LEXXUS

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.7 Aktuální výše Hypoindexu

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%
Historie vývoje


Související články

Investoři masivně nakupují nájemní byty

Jakékoliv sklady, retailové parky a moderní kanceláře. Seznam priorit investorů na tuzemském trhu nemovitostí zůstává i po 3. čtvrtletí neměnný. Přesto na něm dochází k určitému vývoji: do bilance se totiž stále viditelněji promítají rezidenční nemovitosti. Konkrétně jde o starší bytové domy i novostavby určené k pronájmu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

22. 10. 2021

V Praze si za průměrný roční plat „koupíte“ jen 3 m2 bytu. Jak se k tomu před volbami staví politické strany?

Foto: Shutterstock Přesně za měsíc nás čekají sněmovní volby. Lze očekávat, že téma prohlubující se nedostupnosti bydlení bude jedním z klíčových. Skutečnost, jak se situace v oblasti bydlení zhoršuje, je naprosto zřejmá z následujícího příkladu. Proto nás zajímaly plány jednotlivých politických stran, které by měly dostupnost bydlení zlepšit. Ceny nemovitostí totiž stále rostou a zřejmě porostou i […]

Text: Milan Vodička

09. 09. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *