EUR 24.635

USD 25.534

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.2 %

EUR 24.635

USD 25.534

09. 09. 2015

0 komentářů

LEXXUS zahájil prodej nových bytů druhé etapy úspěšného projektu ByTy Malešice a výjimečného rezidenčního projektu Artdec Michle

 


 

Developerský projekt Artdec Michle je precizně zpracován z hlediska materiálů i řešení prostoru a drobností, které budoucím majitelům zpříjemní bydlení. Celý dům lze považovat za soukromou výstavní galerii umění, mimo jiné ztvárněnou Vítězslavem Stoklasou, uměleckým kovářem.

Michle nabízí výbornou občanskou vybavenost doplněnou o nedaleké OC Pankrác. Sportovně založené jedince jistě potěší Tyršův vršek. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy je zajištěna autobusovými a tramvajovými linkami napojenými na metro. „Archdec Michle je projekt, který zaujme i náročné klienty, kteří milují luxus,“ doplňuje Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

Na Praze 10 pokračuje úspěšný projekt ByTy Malešice nabízející bydlení blízko centra Prahy a zároveň klidnou lokalitu vedle Malešického parku s velkým množstvím volnočasových aktivit a zeleně v okolí. Projekt se dále vyznačuje rozpracovanou infrastrukturou a službami přímo v rámci projektu – od služeb denní potřeby až po nákupy a fitness. „Jde o dokonalou souhru bydlení, služeb a přírody,“ vysvětluje Denisa Višňovská.

Součástí tohoto moderního projektu je parkováni pod objektem. O bezpečnost obyvatel se stará ostraha a kamerový systém. Na projektu aktuálně probíhají poslední dokončovací práce. První majitelé se budou moci nastěhovat již na konci tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva LEXXUS

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.23 Aktuální výše Hypoindexu

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%
Historie vývoje


Související články

Rekonstrukcí staršího bytu se dá ušetřit až 15 % oproti koupi novostavby

Za posledních šest let cena nemovitostí rapidně vzrostla. Ceny bytů v období 2015–2022 vzrostly o 110 %, u rodinných domů o 100 %. Otázkou pro investory tak zůstává, co se vyplatí více. Analýza společnosti Silverline Real Estate ukazuje, že pořízení bytu před rekonstrukcí může být za současných podmínek na trhu trefou do černého. V atraktivních lokalitách je […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

27. 09. 2022

Analýza: Strašák v podobě cenových a inflačních doložek mizí ze smluv

Společnost Home Portal, která po celé ČR poskytuje služby zejména zájemcům o novostavby, dle aktuální analýzy kupních smluv developerů zjistila, že developeři masivně ustoupili od cenových a inflačních doložek. V době, kdy klesá zájem o nemovitosti, umocnila krize obezřetnost kupujících, kteří doložky začali více řešit, a developeři jim tak ustupují.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

20. 09. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.