Sobota 08. května. Je Statní Svátek - Den vítězství.

LEXXUS zahájil prodej nových bytů druhé etapy úspěšného projektu ByTy Malešice a výjimečného rezidenčního projektu Artdec Michle

09.09.2015 10:09 Tisková zpráva:

Developerský projekt Artdec Michle je precizně zpracován z hlediska materiálů i řešení prostoru a drobností, které budoucím majitelům zpříjemní bydlení. Celý dům lze považovat za soukromou výstavní galerii umění, mimo jiné ztvárněnou Vítězslavem Stoklasou, uměleckým kovářem.

Michle nabízí výbornou občanskou vybavenost doplněnou o nedaleké OC Pankrác. Sportovně založené jedince jistě potěší Tyršův vršek. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy je zajištěna autobusovými a tramvajovými linkami napojenými na metro. „Archdec Michle je projekt, který zaujme i náročné klienty, kteří milují luxus,“ doplňuje Denisa Višňovská, partner LEXXUS.

Na Praze 10 pokračuje úspěšný projekt ByTy Malešice nabízející bydlení blízko centra Prahy a zároveň klidnou lokalitu vedle Malešického parku s velkým množstvím volnočasových aktivit a zeleně v okolí. Projekt se dále vyznačuje rozpracovanou infrastrukturou a službami přímo v rámci projektu – od služeb denní potřeby až po nákupy a fitness. „Jde o dokonalou souhru bydlení, služeb a přírody,“ vysvětluje Denisa Višňovská.

Součástí tohoto moderního projektu je parkováni pod objektem. O bezpečnost obyvatel se stará ostraha a kamerový systém. Na projektu aktuálně probíhají poslední dokončovací práce. První majitelé se budou moci nastěhovat již na konci tohoto roku.

Zdroj: Tisková zpráva LEXXUS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *