Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Liška spouští zcela nové webové stránky

01.06.2012 11:06 Tisková zpráva: Českomoravská stavební spořitelna

Nejvyhledávanější odkazy, tj. kontakty na kalkulačky, prolink na aplikaci pasivního internetbankingu mojeLiška a průvodce finančními produkty v různých životních etapách, jsou umístěny v horní části stránek.

Vlastní produktové nabídce je věnována největší, centrální část webových stránek. Orientaci mezi nimi zajišťují přehledně označené záložky, které ocení i uživatelé přístrojů s dotykovým ovládáním.

Novou a jednodušší podobu získaly i produktové kalkulačky. Ovládat se budou posuvníky a při každém pohybu, ať už doleva či doprava, se ihned upraví výpočet.

Pro vyhledávání finančních poradců jsou na webu nově použity Google mapy. V Brně a v Praze můžeme díky funkci Street View mapu přiblížit natolik, že uvidíme přímo ulici i dům, kde poradce sídlí.

Systém propojený s těmito mapami dokáže automaticky vyhledat nejbližšího obchodního zástupce na základě zjištění místa, odkud se návštěvník připojuje k internetu. Uvědomujeme si, že se jedná o citlivé informace, takže je možné tuto funkci vypnout. I nadále zůstane zachováno vyhledávání poradce podle jména nebo podle adresy.

Informace o ČMSS, jako je například sídlo jejího ústředí se všemi kontakty, vedení spořitelny, hospodářské výsledky nebo telefonní číslo zákaznické linky apod., jsou umístěny v dolní části webových stránek v tzv. patičce. V patičce se nacházejí odkazy na stránky www.facebook.com/ceskomoravska.stavebni.sporitelna a twitterový účet pro novináře http://twitter.com/cmss_liska.

Nové internetové stránky ČMSS jsou vzdušné a přehledné. Odpovídají na všechny otázky návštěvníků stránek a směrují je vždy tam, kam potřebují. To vše s cílem, aby se na adrese www.cmss.cz cítil každý jako doma.

Nová webová prezentace potvrzuje pozici ČMSS coby jedničky mezi stavebními spořitelnami a zároveň potenciál stát se jednou z nejlepších internetových stránek mezi všemi finančními institucemi v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *