EUR 25.290

USD 23.125

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.290

USD 23.125

26. 06. 2024

0 komentářů

Moderní byty za nejlepší ceny. Díky tomu je Ekocity Hostivař nejprodávanějším projektem současnosti

 

Bezkonkurenční ceny. To je hlavní důvod vysokého zájmu klientů o moderní byty v projektu Ekocity Hostivař developerské společnosti Ekospol. V době zahájení stavby první etapy (bytový dům E) bylo prodáno už 80 procent bytů. Pokud by chtěl někdo bydlet v bytovém domě E, může si nyní vybrat už jen z devíti volných bytů. U bytového domu D, jehož výstavba bude zahájena v září, je aktuálně prodáno 65 procent bytů. Není divu, že je Ekocity Hostivař i podle nezávislých průzkumů nejrychleji prodávaným rezidenčním projektem současnosti. Obrovský zájem je i o projekty Výhledy Barrandov II a Ekorezidence Strašnice.

Loading 

Ekospol vrátil na trh cenově dostupné byty. To není jen marketingové heslo, ale jasný fakt. Naší dlouhodobou strategií je nabízet byty pro co nejširší okruh zájemců. Díky tomu, že se spokojíme s nižší marží, prodáváme byty za bezkonkurenční ceny hluboko pod celopražským průměrem. Za tímto tvrzením si stojíme natolik, že u projektů Ekocity Hostivař a Výhledy Barrandov II nabízíme garanci nejnižší ceny. Jsme si jistí tím, že srovnatelný byt za nižší cenu na trhu nenajdete,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec a dodává, že tuto strategii oceňují i klienti.

„Čekali jsme zájem klientů, ale že bude tak velký, jsme nedoufali. Už minulý rok jsme nabídli výjimečné byty s neopakovatelnými výhledy na Barrandově o desítky tisíc korun za metr čtvereční levněji oproti celopražskému průměru a podobné bezkonkurenční ceny jsme nabídli také v Hostivaři. Hned od prvních dnů od zahájení prodeje nám nepřestaly zvonit telefony, naši makléři museli na jednotlivé byty vytvářet dokonce i pořadníky. Rekordem bylo, když na jeden konkrétní byt čekalo dokonce osm zájemců,“ doplňuje Korec.

Ekocity Hostivař v bytovém domě E aktuálně nabízí posledních devět dostupných bytů. Jen o něco více jich je k dispozici v bytovém domě D, který Ekospol díky mimořádnému zájmu klientů zařadil do prodeje mnohem dříve, než původně plánoval. V nejprodávanějším projektu druhé poloviny loňského roku – Výhledy Barrandov II – zůstává k dnešnímu dni v ceníku pouhých 22 volných bytů z celkových 302. V zatím posledním bytovém projektu zařazeném do prodeje – Ekorezidence Strašnice – se během prvních dvou týdnů prodala pětina bytů.

Jeden z největších rezidenčních projektů současnosti Ekocity Hostivař, který vyrůstá při ulici U továren, tvoří šest nízkoenergetických domů s celkem 724 byty a 80 ateliéry. K nim náleží 559 parkovacích stání. Zájemci si mohou vybírat z bytů dispozic od 1+kk až po 3+kk přičemž ke každému bytu náleží buď balkon, terasa nebo předzahrádka. Prostranství mezi domy obohatí zeleň lákající ke klidnému odpočinku. Součástí areálu bude také zcela nová mateřská škola. Díky bezkonkurenční ceně jsou byty vhodné jak pro vlastní bydlení, tak i jako výhodná investiční příležitost.

REKLAMA

Ekocity Hostivař leží v atraktivní lokalitě s výbornou dopravní dostupností. Pražská Hostivař spojuje skvělou dopravní dostupnost s klidnou lokalitou plnou zeleně, sportovního vyžití a bohaté občanské vybavenosti. Projekt se nachází přímo u autobusové zastávky a jen pár minut chůze od vlakového nádraží Praha – Hostivař. U něj se nachází retenční nádrž se zalesněným okolím, které je oblíbeným místem pro procházky i aktivní pohyb. Hostivař je atraktivní díky rozlehlému lesoparku a vodní nádrži sloužící ke koupání a dalším vodním sportům včetně vodního vleku. Vyhledávané jsou hlavně zdejší písčité pláže, dětská hřiště či rozsáhlá síť cyklostezek.

V okolí bytového areálu se nachází mateřské, základní a střední školy, ordinace lékařů, veterinární stanice, plavecký areál, sportovní haly, obchodní centrum či golfové hřiště. Milovníci přírody stráví dlouhé chvíle prozkoumáváním třešňového sadu Hájecká, kde na ploše přesahující půl hektaru rostou vzácné odrůdy třešní jako například Granát, Baltavarská či Burlat. Rozmanité meandry Botiče budou lákat k dlouhým klidným procházkám. Hostivař jednoznačně znamená ideální bydlení pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Všichni zde naleznou mnoho možností, jak trávit volný čas.

Nejprodávanější bytový projekt druhé poloviny loňského roku – Výhledy Barrandov II – jsou pokračováním úspěšného projektu ve výjimečné lokalitě s neopakovatelnými výhledy. Leží v atraktivní a vyhledávané pražské lokalitě. „Výhledy Barrandov II nabídnou výhledy, které nemají jinde v Praze konkurenci. Přímo z bytů lze obdivovat zeleň Prokopského a Dalejského údolí i panorama staré Prahy. Atraktivní a vyhledávaná lokalita Barrandova spojuje čisté a zdravé životní prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Nové majitele bytů v projektu Výhledy Barrandov II budou lákat k procházkám, aktivnímu sportování či relaxaci kromě už zmiňovaných chráněných údolí také další přírodní park – Radotínsko-Chuchelský háj s malou lesní zoo. V nejbližším okolí projektu se mimo jiné nachází zastávka tramvaje, mateřská a základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace a další obchody. Pár minut od nových bytů je i aquapark,“ přibližuje výjimečný projekt Korec.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 


Související články

Prodej nových bytů v Praze ožívá

Trh s novými byty v Praze pokračuje v růstu, developeři za druhé letošní čtvrtletí prodali 1500 bytů. To je o polovinu více než ve stejném období loňského roku. Zároveň jde z hlediska prodejů o nejsilnější druhé čtvrtletí za posledních sedm let s výjimkou rekordního druhého čtvrtletí 2021. Cena nabízených bytů začala stagnovat. Vyplývá to z podrobných analýz společnosti Ekospol, která trh […]

Text: redakce hypoindex.cz

17. 07. 2024

Brněnské byty jsou nejdražší v historii

Průměrná nabídková cena brněnských novostaveb přesáhla ve druhém čtvrtletí roku 2024 úroveň 129 400 Kč za metr čtvereční. Pokořila tím dosavadní rekord z roku 2022. Prudce vzrostla i poptávka. Jak ukazují data společnosti Trikaya, oproti prvním třem měsícům letošního roku se ve druhém kvartálu prodalo o polovinu více nových bytů. V meziročním srovnání se jedná dokonce o rekordní […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *