EUR 24.380

USD 23.706

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.5 %

EUR 24.380

USD 23.706

MP Home půjde aktivovat z pohodlí domova díky přihlašovacím údajům do aplikací Komerční banky

 

Po roce fungování už má mobilní aplikaci MP Home aktivovanou více než 55 tisíc klientů. Modrá pyramida ale dál pracuje na jejím rozšíření mezi co nejvíce našich klientů a hledáme nové způsoby, jak tento cíl naplnit. Společně s Komerční bankou jsme připravili další vylepšení – MP Home půjde aktivovat pomocí údajů, kterými se klienti přihlašují do aplikací Komerční banky. Spuštění aplikace tak klienti vyřídí zcela online z pohodlí domova. 


Komerční banka již druhým rokem poskytuje smluvním partnerům API službu Ověření identity. Klienti KB tak mohou využít svou Bankovní identitu nejen k přihlášení do aplikací KB, ale i ke zjednodušení svého života a využívání partnerských služeb. Předání vybraných identifikačních údajů na žádost klienta tak umožňuje se zcela online a vzdáleně stát také klientem vybraného partnera.
„Schopnost přijmout nového klienta a obsluhovat ho bez nutnosti osobní návštěvy pobočky je zejména v současné situaci klíčové. Na této schopnosti dnes závisí podnikání a služby velké části našich podnikových klientů a partnerů. Jsme rádi, že tuto službu můžeme nyní úspěšně využívat i v rámci Skupiny KB pro zvýšení spokojenosti našich společných klientů“, říká David Barczi, manažer Digitálních kanálů KB, a dodává: „Digitální inovace jsou dnes oblastí největšího rozvoje bankovních služeb. Důkazem toho je dynamická oblast Otevřeného bankovnictví, ve které je Komerční banka na českém trhu leaderem.“
Klienti KB se tak mohou v blízké době těšit na několik dalších API služeb KB usnadňujících jejich každodenní podnikání, včetně nových připravovaných služeb Bankovní identity.
Naši stávající klienti získají díky této novince možnost aktivovat aplikaci MP Home z pohodlí domova. Stejně tak dostanou do aplikace přístup i noví klienti Modré pyramidy, kteří se již přihlašují ke svým elektronickým službám v Komerční bance, zejména pomocí aplikace KB klíč,“ říká Jan Čeřovský, manažer digitálních služeb Modré pyramidy.
A co všechno MP Home klientům nabídne? „V aplikaci MP Home klienty provedeme cestou k vysněnému bydlení od A do Z. Najdou v ní všechny informace a dokumenty hezky na jednom místě. Zároveň můžou vyhledávat nemovitosti, psát si po chatu s poradcem nebo založit stavební spoření online pro sebe i pro své děti. A spoustu dalších novinek chystáme i do roku 2021, klienti se tak mají rozhodně na co těšit,“ dodává Jan Čeřovský
Cesta k vlastnímu bydlení se Stavebkem od Modré nebyla nikdy jednodušší. Teď s Prémií 2 000 Kč a zhodnocením až 3,76 % ročně. Stavební spoření si mohou klienti založit online, pohodlně rovnou z mobilní aplikace. Vše vyřídí opravdu odkudkoliv a během pár minut.
 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.28 Aktuální výše Hypoindexu

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%
Historie vývoje


Související články

Stavební spoření úroky 2022

Úroky u stavebního spoření zatím moc nerostou

Kromě klíčových sazeb ČNB a úrokových sazeb hypoték začaly letos po delší době růst i úroky na běžných a spořicích účtech. Jak je na tom ale stavební spoření? Je to oblíbený nástroj pro běžné spoření, ale úrokové sazby to moc velké nenabídne. Aneb jaké vám nabídnou úrokové sazby stavební spořitelny?

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

25. 05. 2022

Propad poskytnutých hypoték v dubnu citelně zesílil

Hypoteční trh v dubnu výrazně zpomalil. Objem poskytnutých hypoték oproti březnu propadl podle České bankovní asociace (ČBA) zhruba o 40 %, a to jak z pohledu objemu, tak počtu poskytnutých hypoték. Banky a stavební spořitelny poskytly domácnostem hypotéky v celkovém objemu 17,5 mld. Kč, zatímco v březnu činil objem přes 30 mld. Kč.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 05. 2022

Nejedna otázka kolem stavebního spoření – 2. část

Jedině pro rok 2022 jedna z bank zdvojnásobuje úrokovou sazbu z vkladů na stavebním spoření. Namísto 1, 5 % klient první rok šestiletého spoření dostane 3 %. Úrokové sazby se pohybují kolem 1% úrovně. Stavební spořitelny v reklamě rády uvádějí celkový výnos, který zahrnuje i státní podporu. Aktuálně také mizí 1% poplatky za založení stavebního spoření.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

24. 02. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.