EUR 25.235

USD 23.713

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.713

21. 03. 2024

0 komentářů

MS-INVEST a.s. zahájila výstavbu moderního obchodního centra OC Lutín

 

Developerská společnost MS-INVEST a.s. zahájila výstavbu moderního obchodního centra OC Lutín v nevyužívané části výrobního areálu společnosti Sigma. Výstavbou obchodního centra  dochází nejen k revitalizaci tohoto území, ale také ke vzniku nových pracovních příležitostí pro místní obyvatele. Obchodní centrum o rozloze 2 400 m² nabídne celkem 8 provozoven. Očekávané dokončení projektu směřuje ke konci roku 2024.

Loading 

Nový projekt MS-INVEST přináší do obce nejen nová pracovní místa, ale také rozmanité možnosti nákupů a služeb. Obchodní centrum o rozloze 2 400 m² nabídne 8 provozoven, včetně prodejen potravin, drogerie, lékárny, chovatelských potřeb, tabáku, kavárny a pobočky rychlého občerstvení. Součástí projektu je také parkoviště pro 67 automobilů, které zajistí dostatek parkovacích míst pro návštěvníky. Ve venkovní části areálu bude postavena také automyčka.

Obchodní centrum Lutín vzniká v nevyužívané části  areálu lutínské společnosti Sigma. Revitalizací tohoto území v rámci obce dochází k obnově a modernizaci, čímž se vytváří nové možnosti jak pro  obyvatele, tak i pro podnikání. “S radostí oznamujeme zahájení výstavby obchodního centra Lutín, které se stane novým symbolem rozvoje a modernizace této obce. S očekávaným dokončením koncem roku 2024 přinášíme projekt, který bude mít pozitivní dopad nejen na ekonomiku, ale také na každodenní život a pohodlí místních obyvatel.” uvádí k výstavbě nového projektu  obchodní ředitel společnosti Jaroslav Smrčka.

Obec Lutín do budoucna plánuje také vybudování parku v těsném sousedství obchodního centra, který bude mít za cíl poskytnout místním obyvatelům místo pro venkovní odpočinek a rekreaci.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývoje


Související články

Během prvního čtvrtletí se v Brně prodalo nejvíce bytů za dva roky

Za první kvartál roku 2024 našlo své kupce celkem 246 brněnských novostaveb. Oproti průměru za předchozí rok, který byl poznamenán utlumenou poptávkou v důsledku vysokých úrokových sazeb, se jedná o 100% nárůst. Jak vyplývá z dat společnosti Trikaya, začátek letošního roku byl natolik úspěšný, že dokonce překonal dlouhodobý průměr. Ceny zatím stoupají pozvolna, pohybují se […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 04. 2024

Analýza: Budou v Praze nájmy opět srovnatelné se splátkami hypoték?

Doba, kdy bude v Praze opět srovnatelné splácet vlastní byt a bydlet v nájmu, se pravděpodobně rychle blíží. V následujících dvou letech by se ceny nových bytů měly zvyšovat o 5 % ročně, postupně klest sazby hypoték ke 3 % a růst nájemné v průměrně o 10 % za rok. Vyplývá to z aktuální analýzy Central Group.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

16. 04. 2024

Ceny nájmů se začínají umoudřovat, je otázka, na jak dlouho

Růst cen nájemního bydlení se za poslední rok – až na výjimky – zpomalil a v mnoha krajích přešel dokonce k poklesu nebo stagnaci. Pomohl především větší počet nemovitostí nabízených k pronájmu – bytů v podstatě všech kategorií, ale také pokojů určených ke spolubydlení nebo například částí rodinných domů. A svou roli sehrála i utlumená poptávka, která vyústila v nižší […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

11. 04. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *