EUR 24.460

USD 23.227

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.460

USD 23.227

19. 06. 2013

1 komentář

Na dovolenou nyní můžete v klidu cestovat s krátkodobým pojištěním domácnosti

 


 

„Období letních dovolených je bohužel také obdobím zvýšené aktivity bytových zlodějů. Aby naši klienti mohli na dovolenou odjet v klidu a nestresovali se obavami o svůj majetek, připravili jsme pro ně možnost pojistit si po dobu dovolené svoji domácnost“, upozorňuje na největší novinku Jana Konvalinová, vedoucí Odboru cestovního pojištění v Kooperativě.    

Krátkodobé pojištění domácnosti si klient sjedná společně s cestovním pojištěním. Na jedné smlouvě tak vyřeší oba druhy pojištění. Pojistnou částku si klient může zvolit od 200 do 500 tisíc Kč, maximální doba pojištění je 30 dní. Například na deset dní svůj byt pojistí již od 180 Kč. Pojištění obsahuje obvyklá rizika, která mohou nastat v době, kdy je jeho byt opuštěný. Například riziko krádeže, vandalismu, požáru nebo vytopení sousedy. Lze ho sjednat na přepážkách, po telefonu i on-line.

„Nejčastějšími destinacemi, kam naši klienti vloni cestovali, bylo Chorvatsko, Itálie, Rakousko a Slovensko. Češi často cesty podnikají vlastním vozem, proto jsme se rozhodli je lépe zabezpečit pro případ nehody. Pokud si sjednají úrazové pojištění, získají v základní ceně dvojnásobné plnění, pokud k úrazu dojde při dopravní nehodě“, doplňuje Jana Konvalinová.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.1 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%
Historie vývoje


Související články

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Víte, jak si správně pojistit své bydlení?

Klient si pojistí dům, ale po případném neštěstí (požár/vichřice) mu pojišťovna odmítne vyplatit pojistné plnění – takový scénář se nám může zdát nepravděpodobný, ale přesně takové situace se nejednou stávají.

Text: Peter Balko

08. 10. 2020

Airbnb - klíč - domov - ruce

Najdou si střednědobé pronájmy místo na realitním trhu?

Krátkodobé pronájmy ve stylu Airbnb a klasické nájemní bydlení, není nic nového. Ale realitní trh začínají dobývat i střednědobé pronájmy. Podle startupu Flatio byla díra na trhu v podobě střednědobých pronájmů, tedy v nájemním bydlení od jednoho do 12 měsíců, kterou se podařilo zalepit. Zájemci jsou z řad studentů, nebo lidí, kteří zrovna rekonstruují svou nemovitost.

Text: Monika Lukešová

21. 02. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
  • David

    5 ledna, 2019

    Je to zajímavý tip pro lidi, co ještě nemají pojištěnou domácnost. My domácnost pojištěnou máme a s pojistkou jsme spokojeni, tak vždy před nějakou dovolenou sjednáme cestovní pojištění. Na jarní prázdniny chceme jet lyžovat do Alp, jako každý rok, tak se necháme pojistit u https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni/cestovni-pojisteni-na-hory s nimi jsme spokojeni.

    Odpovědět