Pondělí 01. března. Svátek má Bedřich.

Na dovolenou nyní můžete v klidu cestovat s krátkodobým pojištěním domácnosti

19.06.2013 01:06 Tisková zpráva: Kooperativa pojišťovna

„Období letních dovolených je bohužel také obdobím zvýšené aktivity bytových zlodějů. Aby naši klienti mohli na dovolenou odjet v klidu a nestresovali se obavami o svůj majetek, připravili jsme pro ně možnost pojistit si po dobu dovolené svoji domácnost“, upozorňuje na největší novinku Jana Konvalinová, vedoucí Odboru cestovního pojištění v Kooperativě.    

Krátkodobé pojištění domácnosti si klient sjedná společně s cestovním pojištěním. Na jedné smlouvě tak vyřeší oba druhy pojištění. Pojistnou částku si klient může zvolit od 200 do 500 tisíc Kč, maximální doba pojištění je 30 dní. Například na deset dní svůj byt pojistí již od 180 Kč. Pojištění obsahuje obvyklá rizika, která mohou nastat v době, kdy je jeho byt opuštěný. Například riziko krádeže, vandalismu, požáru nebo vytopení sousedy. Lze ho sjednat na přepážkách, po telefonu i on-line.

„Nejčastějšími destinacemi, kam naši klienti vloni cestovali, bylo Chorvatsko, Itálie, Rakousko a Slovensko. Češi často cesty podnikají vlastním vozem, proto jsme se rozhodli je lépe zabezpečit pro případ nehody. Pokud si sjednají úrazové pojištění, získají v základní ceně dvojnásobné plnění, pokud k úrazu dojde při dopravní nehodě“, doplňuje Jana Konvalinová.

 

1 komentář k článku “Na dovolenou nyní můžete v klidu cestovat s krátkodobým pojištěním domácnosti”

  1. David napsal:

    Cestovní pojištění
    Je to zajímavý tip pro lidi, co ještě nemají pojištěnou domácnost. My domácnost pojištěnou máme a s pojistkou jsme spokojeni, tak vždy před nějakou dovolenou sjednáme cestovní pojištění. Na jarní prázdniny chceme jet lyžovat do Alp, jako každý rok, tak se necháme pojistit u https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni/cestovni-pojisteni-na-hory s nimi jsme spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *