Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Nová síť inspektorů nemovitostí se rozjíždí

05.06.2012 04:06 Tisková zpráva:

Master franšíza kanadské společnosti A Buyer´s Choice Home Inspections (ABCHI) v České republice zahajuje k 1. červnu prodej jednotlivých franšíz. Plánuje obsadit franšízami většinu krajských měst, případně některá okresní města, do konce tohoto roku. Vybrané lokality se budou rozdělovat na jednotlivá franšízová území. Česká společnost ABCHI Home Experts byla oslovena desítkami zájemců o franšízu ze všech krajů celé ČR. Aktuálně jedná s více než dvaceti potenciálními franšízanty .

„Od října minulého roku jsem jednal s několika vážnými zájemci o master franšízu našeho systému pro ČR a SR, což byl náš první krok do Evropy. V únoru tohoto roku jsem se na spolupráci dohodl s Janem Rosákem, který má dlouholeté zkušenosti v oboru realit, a proto věřím, že bude úspěšný v etablování naší značky na evropském kontinentu. “ řekl Bill Redfern, generální ředitel A Buyer´s Choice Home Inspections, a dodal ještě:  „Školení českého týmu master franšízanta již proběhlo, takže vše je nyní nastaveno k zahájení prodeje franšíz v České republice.“

 „Naším cílem je v ČR a SR vybudovat nezávislou síť franšíz v oboru inspekcí nemovitostí. Věříme, že tento obor na českém realitním trhu chybí a své místo si zcela jistě najde“,  říká Jan Rosák, generální ředitel ABCHI Home Experts, dodaje: „Věříme, že franšízing je správným nástrojem pro expanzi. Nabízíme systém sdílení informací o trhu, školení, obchodní podpory pro koncové franšízanty a důsledné kontroly kvality. Ve spojení s podnikatelským duchem konkrétních franšízantů a jejich detailní znalostí svěřené lokality pak vzniká služba špičkové kvality.“

V Severní Americe se 98 % transakcí neobejde bez inspekce nemovitosti, která je předmětem prodeje. „Z vlastní zkušenosti v USA vím, že inspekci nemovitosti vyžadují banky, které danou transakci prostřednictvím hypotéčního úvěru financují. A to zejména po nedávné realitní krizi. Např. ve Velké Británii bez této služby neproběhne žádný realitní obchod, “ uvedl Jan Rosák, generální ředitel ABCHI Home Experts.

Představení společnosti ABCHI Home Experts

Společnost ABCHI Home Experts na základě master franšízingového vztahu reprezentuje zájmy společnosti A Buyer’s Choice Home Inspections v České republice a ve Slovenské republice. Vytváří síť kvalifikovaných odborníků v oboru inspekce nemovitostí a pomáhá tak uzavírat realitní transakce na principech objektivity, nezávislosti, důvěryhodnosti a snížení rizika pro obě strany obchodu. Posláním značky A Buyer’s Choice Home Experts je etablovat na českém a slovenském trhu tento obor v obdobném měřítku, jako je tomu na vyspělých realitních trzích USA a Kanady.

Představení společnosti A Buyer’s Choice Home Inspections

A Buyer’s Choice Home Inspections (ABCHI) byla založena v roce 2005 jejím současným generálním ředitelem, Billem Redfernem. Realitní agenti z různých kanceláří se v minulosti mnohokrát opakovaně vyjádřili, že si jejich klienti velice váží profesionálních a spolehlivých služeb domácích inspektorů ABCHI. Ačkoliv ABCHI začala franšízing využívat v roce 2007, rychle se stala jednou z nejdynamičteji se rozvíjejících firem v tomto oboru v Kanadě a ve Spojených státech.

Bill Redfern je generální ředitel společnosti A Buyer’s Choice Home Inspections, kterou založil v roce 2005. Mezi Billovy předchozí aktivity patří rozvoj podnikání, správa a rozvoj majetku a práce realitního makléře. Během své kariéry byl zapojen do tisíců realitních transakcí a díky tomu poznal potřebu profesionální a zákaznicky orientované služby v oblasti realitní inspekční služby. Z toho se zrodil koncept A Buyer’s Choice Home Inspections.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.