Neděle 18. dubna. Svátek má Valérie.

Platí stále o Češích pořekadlo se zlatými ručičkami?

27.06.2012 08:06 Tisková zpráva:

V programu Zlaté ručičky jsme se rozhodli vsadit na šikovnost našich klientů. Práce, které nepodléhají revizím, „kutilové“ skutečně často zvládnou sami. Díky široké nabídce slev, které jsme pro klienty domluvili u našich dodavatelů, navíc mohou
výrazně ušetřit. Na stavebním materiálu, vybavení kuchyně nebo koupelny, elektrotechnice, tepelném čerpadle nebo bezpečnostním systému. Nově mohou využít i 20% slevy na automobil značky Ford, nebo 10% slevy na exotickou dovolenou,“ dodává generální ředitel společnosti Ekonomické stavby, David Mencl.   

Program Zlaté ručičky navíc mohou využít i lidé, kteří již v rodinném domě bydlí. Nabízené slevy je totiž možné čerpat také na nové vybavení domu nebo koupi automobilu. Klientům jsou tyto slevy poskytnuty díky kuponům, které od společnosti dostanou ve formě kuponové knížky. Slevy od partnerů se v ní pohybují v rozmezí 10 – 40 % z běžných maloobchodních cen.  

I v případě, že si klient zvolí tento program, může využít služeb společnosti při zařizování úvěru. Je dokonce možné zajistit jeden komplexní úvěr, který zahrne jak dodávku stavby v developerském standardu, tak objem prací provedených svépomocí. Pokud navíc klient v průběhu zjistí, že dokončit dům je nad jeho síly, objem dodávky od společnosti se může po domluvě kdykoli rozšířit.

Tagy: stavba domu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *