EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

05. 06. 2015

Pobočka RK STING v Ostravě má nové sídlo na ulici Bankovní

 


 

Nové prostory jsou na daleko frekventovanějším místě a blíže samotnému centru Ostravy. Jsou tedy dobře viditelné a skvěle dostupné i z „tepny“ centra, ulice Nádražní.

„Jedná se o moderní, bezbariérový, prosklený, přízemní prostor, což je obrovská deviza především pro klienty. V rámci jejich pohodlí se v nově otevřené pobočce bude nacházet i dětský koutek,“ řekla manažerka ostravské pobočky Jana Římanová.  

Nová pobočka je vynikajícím místem pro velká setkání napříč celou společnosti, jelikož v suterénní části jsou dvě velké zasedací místnosti. 

„Od nových prostor si slibujeme zviditelnění značky STING a také daleko lepší zázemí pro makléře a všechny ostatní členy našeho týmu, kteří si tuto změnu opravdu zaslouží a bude to pro ně jednoznačně nový náboj a impuls pro další práci,“ dodala Jana Římanová.

REKLAMA

I pro ostravské obchodníky je přestěhování příjemnou změnou. Jejich tým se rozrůstá a nyní budou mít více pracovních míst. 

Dle slov Jany Římanové se jedná o krásné, příjemné, moderní a obchodně skvěle situované místo jak pro klienty, tak pro obchodníky.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

byty - dům - novostavba

Nájem v Praze je dražší než Miláně či Vídni

Evropané se stále častěji uchylují k nájemnímu bydlení. Češi nájmu příliš neholdují. Přednost dávají vlastnickému bydlení, které se ale pro řadu z nich stává nedostupným. Brzy tak zřejmě nebudou mít na výběr. S růstem cen nemovitostí rostou ale i ceny pronájmu. Praha již dokonce přeskočila Milán, Frankfurt či Vídeň. 

Text: Jana Zámečníková

16. 10. 2018

Češi šetří na nové bydlení nejdéle z Evropy. Proč?

Ceny nového bydlení rostou v mnoha evropských zemích rychleji než v Česku. Češi přesto musí šetřit na byty nejdéle. Výnosy z nájmu se ale u nás drží na evropském průměru. Kolik Čechy stojí bydlení a proč na něj neušetří rychleji?

Text: Jana Zámečníková

25. 07. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.