EUR 24.750

USD 22.855

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.750

USD 22.855

26. 04. 2024

0 komentářů

Představení nového tiny housu DOMECZECHPLUS

 

Na Festivalu architektury v Brně se tento týden poprvé představil zájemcům nový tiny house DOMECZECHPLUS od firmy Estetico. Jedná se o objekt vhodný pro rekreaci, vlastní, startovací či seniorské bydlení. Lze jej upravit také na kancelář, pracovnu nebo provozovnu.

Loading 

Na rozdíl od původního objektu DOMECZECH nabízí DOMECZECHPLUS více prostoru na 21 m2, větší prosklení, světlý a prostorný interiér. „K vytvoření většího objektu nás přiměla poptávka trhu a také touha po růstu a novém prostoru. Stačí totiž rozšířit rozměry o metr na jedné straně a půl metru na druhé, a rázem se zvětší plocha třeba o 50 procent,“ popsal manažer projektu Roman Kuchyňka. Rozměry nového objektu jsou 7 x 3 x 3,2 metru.

Přibyla další okna a prosklení, což objekt prosvětlilo. „Uvnitř je z hlediska místa DOMECZECHPLUS komfortnější. Přibyly úložné prostory i celkově místo pro život,“ doplnil Roman Kuchyňka. Sedlová střecha a elegantní fasáda jsou základními předpoklady pro vkusné umístění na jakémkoli místě. Promyšlená konstrukce a materiálová skladba zajišťují nízké provozní náklady.

DOMECZECHPLUS i jeho menší varianta DOMECZECH obstojí v nejrůznějších teplotních extrémech. Vytápění a chlazení zajišťuje kvalitní, optimálně dimenzovaná klimatizace. Energetická třída je B+. Jde o hotový produkt s připravenými přípojnými body. Umožní jednoduchou instalaci a napojení na dostupné sítě. Je připravený k plnohodnotnému využívání během několik hodin po dovezení na místo.

Standardní dodací doba je dva až tři měsíce od objednání. „Zájemci o DOMECZECH i DOMECZECHPLUS se dělí na dvě podobně početné skupiny. Jsou to lidé, kteří si ho pořizují jako rekreační objekt nebo třeba seniorské bydlení a pak provozovatelé ubytovacích zařízení,“ řekl Roman Kuchyňka.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Dostupné bydlení – za 60 tisíc Kč za metr čtverečný mohou stavět družstva, města i obce

Nový byt v ceně od 51 000 Kč do 59 000 Kč za čtverečný metr, tedy třípokojový byt 70 m2 již od 3,6 milionu korun? Nejde o početní chybu, podvod ani návrat do roku 2015, kdy se za tuto cenu prodávaly byty i v Praze. V tomto cenovém rozpětí vycházejí přepočtem objemových cenových ukazatelů, který pro potřeby měst a […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

21. 05. 2024

Proč jsou územní plány klíčem k definování stavebních pozemků pro účely DPH?

Nejvyšší správní soud (NSS) České republiky nedávno řešil otázku, zda nezastavěný pozemek zahrnutý v územním plánu jako zastavitelný podléhá dani z přidané hodnoty (DPH). Toto rozhodnutí představuje zásadní precedens pro všechny, kteří se podílejí na obchodování s pozemky, ať už jako prodávající, kupující, nebo daňový poradci.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

17. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *