Úterý 22. června. Svátek má Pavla.

Promyšlené byty s dotykem designu

08.08.2012 01:08 Tisková zpráva:

„Bytový design neznamená jen to, že byt pěkně vypadá a je kvalitně zpracovaný, ale že je také funkční a promyšlený do posledního detailu,“ vysvětluje Simona Fritz.

Navrhnout krásné, funkční a ve všech směrech optimální bytové jednotky není jednoduchý úkol. Přestože projekt Čakovický park patří ve srovnání s podobnými projekty mezi cenově nejdostupnější, bylo zde výjimečně velké množství času a úsilí věnováno samotným návrhům dispozic bytů a optimálnímu rozvržení bytového vybavení.
„Rádi bychom nabídli rodinám takové bydlení, na kterém už nebudou chtít nic měnit,“ popisuje ambiciózní cíl projektu Ivan Ševěček ze společnosti M&K Development, která za tímto projektem stojí.

Simona Fritz se rozhodla věnovat se tomuto projektu, aby dokázala, že bytový design a rodinné bydlení jdou skvěle dohromady. Podle jejího návrhu tak byl kompletně zrealizován vzorový byt, který si zájemci o rodinné bydlení s dotykem designu mohou prohlédnout. Vybírala také základní vybavení v dalších pěti vybraných bytech.  Navíc každý, kdo si v Čakovickém parku byt pořídí, získá s ním zdarma i poradenství v oblasti bytového designu právě od Simony Fritz.

„Pro rodinné bydlení v Čakovickém parku jsem zvolila čistý, jednoduchý, vzdušný, nekontroverzní a moderní styl, který není podmíněn celkově extravagantním interiérem a je jako základ snadno doplnitelný a kombinovatelný s běžným zařízením,“ popisuje Simona Fritz.

Simona Fritz pro tento projekt pečlivě vybírala dveře, podlahy, obklady, dlažby i zařizovací předměty, barevnou kombinaci i způsob pokládky a dbala na celkové dodržení dohodnutého stylu. V současné době dokončuje výběr kuchyní.
„Velký důraz klademe i na výběr dodavatelů vybavení. Všude kde je to možné, dáváme přednost kvalitním výrobcům z České republiky,“ doplňuje Simona Fritz.

O Simoně Fritz
Navrhování interiérů je její velkou vášní již od roku 1997. Profesionálně se mu věnuje od roku 2004, kdy založila interier design studio SIMDESIGN. Při své práci na rezidenčních a komerčních interiérech se řídí motem Originální interiéry se smyslem pro detail.

Od roku 2007 po současnost pravidelně spolupracovala na pořadu TV Prima „Jak se staví sen“, kde tvořila takové interiéry, které vzbuzují emoce, nejsou nudné, jsou vždy cílené klientovi na míru a je v nich určitý punc originality.
Důležitou roli v její tvorbě hraje detail. Je přesvědčena o jeho nepostradatelnosti, neboť právě detail od sebe jednotlivé interiéry odlišuje.

Simona ráda navrhuje prostory, které plně odrážejí osobnost klienta. Snaží se vždy vyzdvihnout jeho jedinečnost, a tu pak do daného interiéru vhodně zapracovat. Blízké jsou jí interiéry, kde se mísí západní prvky designu s těmi východními.

O projektu Čakovický Park
Bytový projekt Čakovický park vzniká v severní části Prahy, v městské části Praha-Čakovice a je zasazen do zeleně vedle překrásného historického parku s jezírky, rybníky a vzrostlou zelení. Přímo zde roste sedm menších a architektonicky zajímavých bytových domů, které nabídnou ke koupi 274 bytových jednotek. Projekt realizuje společnost M&K Development.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *