EUR 25.405

USD 21.896

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.405

USD 21.896

29. 06. 2015

Realitní kancelář LEXXUS zahájila prodej nových bytů v atraktivní lokalitě na Cibulce v Praze 5

 


 

Bydlení Na Cibulce představuje 50 bytů situovaných ve dvou objektech. Ty v přízemí mají na své jižní straně zahrádky. Ve vyšších patrech jsou byty orientovány na Prahu a mají krásný výhled. V těsném sousedství projektu se nachází lesopark Cibulka, na který navazuje golfové hřiště Motol. K dispozici jsou cyklostezky nebo tenisové kurty. Do centra je to pár minut, a nezáleží na tom, zda pojedete MHD nebo autem.

K dispozici jsou byty velikosti 2+kk i 3+kk. Pro ty, kdo potřebují dostatek prostoru pro svou rodinu je připraveno 11 bytů 4+kk. Byty jsou situované ve dvou objektech spojených podzemními garážemi. Ke každému bytu patří sklepní kóje a podzemní parkovací stání.

Ve spolupráci se společností Hypoasistent jsou pro klienty připraveny zajímavé podmínky pro hypoteční financování včetně prodloužené doby fixace současných nízkých úrokových sazeb.

Zdroj: Tisková zpráva LEXXUS.cz

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.32 Aktuální výše Hypoindexu

2.21%

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%
Historie vývoje


Související články

Jak reagovat, když vám v současnosti dorazí oznámení o zvýšení ceny za dodávky energií?

Mnoho dodavatelů energií právě informuje své zákazníky o nutné změně ceníku s odůvodněním, že za současné situace raketového růstu cen už nejsou schopni dodávat energie za původních podmínek, které slíbili při uzavření smlouvy. Mají na to dodavatelé právo? Co má spotřebitel v takové situaci udělat?

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

11. 10. 2021

Kvůli covidu zdražují nejen chaty a chalupy, ale i mobilní domy

Foto: Shutterstock Průzkumy ukazují, že Češi tráví na svých chalupách nebo chatách stále více času. Mnozí další by si přitom takovou nemovitost přáli nebo již aktivně plánují její nákup. Vyšší poptávka, kterou způsobila pandemická omezení, ale žene ceny nahoru. Podle osloveného realitního experta je aktuální nabídka chudší než dříve, zajímavou alternativou proto mohou být mobilní […]

Text: redakce hypoindex.cz

04. 10. 2021

O kolik se vám zvýší splátka hypotéky, pokud budete po pěti letech refinancovat?

Vzhledem k tomu, že v současné době postupně začaly růst úrokové sazby hypoték, tak spousta lidí se bojí toho, o kolik se jim zvýší měsíční splátky, když budou letos refinancovat. Přitom ale spousta lidí se tolik bát nemusí, protože pokud jste si brali hypotéku v uplynulých několika letech, tak sazby jsou stále nižší.

Text: Hana Bartušková

Foto: Shutterstock

29. 09. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.