Pátek 06. prosince. Svátek má Mikuláš.

Realitní kanceláře Reality IQ a RSH Reality se spojují. Vzniká služba Bidli

01.02.2018 11:02 Tisková zpráva:

Nový projekt Bidli vzniká spojením realitních kanceláří Reality IQ a RSH Reality spolu se službami RSH Stavby, RSH Interiéry a RSH Energie, a financováním od Hypocentra Modré pyramidy. Tyto subjekty propojily své zkušenosti a znalosti z oboru realit, financování bydlení a výstavby rodinných domů a vytvořily tak dvojku na českém realitním trhu. Klíčovým partnerem projektu je Modrá pyramida.

“Jsme přesvědčeni, že náš koncept na českém trhu chyběl. Chceme klienta provést na cestě za novým domovem, tedy včetně stavby samotného domu, zajištění hypotéky, energií nebo navržení interiéru. Přímočarost a chytrost, s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým ‘i’ v našem názvu. Právě proto říkáme Bidli — Jednoduše doma,” říká Jiří Lejnar, předseda představenstva.

Všichni odborníci, tedy realitní makléři, hypoteční specialisté nebo obchodní zástupci, budou za Bidli vystupovat jako takzvaní “průvodci”. Ti by měli zajistit, aby byl proces hledání bydlení pro klienta co nejsnadnější.

“Naši průvodci by měli myslet za své klienty dopředu a hledat pro ně komplexní a úsporná řešení přesně podle jejich potřeb,” říká Ondřej Mašín, ředitel realitní části Bidli.

Bidli bude zastupovat více než 650 odborníků na 40 kamenných pobočkách po celé České republice a v nabídce bude mít více než 5000 nemovitostí. Objem prodaných hypoték je přes 10 miliard korun za rok a více než 100 postavených domů ročně. Za 13 let fungování jednotlivých subjektů jejich odborníci dohromady obsloužili více než milion klientů.

Tisková zpráva: Bidli

14 komentářů k článku “Realitní kanceláře Reality IQ a RSH Reality se spojují. Vzniká služba Bidli”

 1. Fra napsal:

  BIDLI je totální průser, projekt založený na personálním tunelu realityIq a chytrého Honzy pod taktovkou realitních packalů Mašína a Paráka a zhrzeného Jirky Patáka.
  Pro neschopnost z MM realit vyhozený Ondřej Mašín, pro neschopnost vyhozený z domu realit, vytuneloval realityIQ teď se snaží vytunelovat, personálně vytunelovat Chytrého Honzu. Za pomoci zhrzeného Jirky Patáka. Bohužel pánové podvedli a obelhali své vlastní lidi, kteří jim téměř všichni z projektu utekli..Ondřej Mašín je v realitních kuloárech nazýván realitní packal desetiletí.

 2. Jana napsal:

  Ano pokus obelhat 200 makléřů jim nevyšel, udělali ve firmě bordel, rsh docela fungovalo, divím se Jirkovi Lejnarovi že se nechal oblbnout takovými diletanty.

 3. Andrej Hrisko napsal:

  Souhlas
  Andrej Hrisko

 4. David napsal:

  Tak Parák i Mašín s realitami nemají nic společného, jsou to jen mistři falešného slova.
  Pan Parák je líný jako veš, a Ondřej Mašín sebestředný člověk, který se zajímá sám o sebe, nicméně pracovitý. Ale jeho od reality odtržené ego generuje manažerské paskvily jeden za druhým. Hodili přes palubu své lidi a to se NEZAPOMÍNÁ. Nehledě na hromadu neproplacených faktur…

 5. Ex - IQ napsal:

  Smutný příběh
  Máme stejné zkušenosti, jen lži, neproplacené faktury a nulová komunikace. Je jen otázkou času, kdy p. Lejnarovi dojde, že si koupil pouze přeplacené manažery – žvanili, bohužel to vrhá špatné světlo na celý projekt Bidli. Jen obelhali vlastní lidi z IQ. Kdo zná jen trochu příběh Mašína, tak dobrovolně do té firmy nevleze …

 6. Goldacek napsal:

  Bohuzel je vse pravda, my jsme za IQ dychali. Nic neni proplacene, nikdo nebere telefony, neco se slibi a neni to pravda....zvlastni je, ze jsme ale nedostali ani provize za hypoteky od Chytreho Honzy a to uz mel pal Lejnar..moc smutne 🙁
  zspoustova@zoorelity.cz

  1. Franta Netopýr napsal:

   Pravda
   Chlapci si uřízli ostudu, totálně amatérská a nezvládnutá akce, myslím, že Jirka Lejnar není hloupý a rázně to vyřeší, než si s nimi udělá ostudu.

   1. Jožo Kysucký napsal:

    Obaja sú to kokotovia, jede vätší druhého to víceméně aj u nás v Blave na Slovensku.

 7. Veronika napsal:

  spolupráce, která se opravdu nevyplatila
  Přidávám svou osobní zkušenost a zároveň přidávám své vyjádření k jejich prezentaci vlastní schopnosti pro mě spíše neschopnosti. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale společnost je silná jen tak jak je silný její neslabší článek.

  Nevím, v čem byly firmy RSH Reality a Reality IQ silné, ale síla rozhodně nebyla ukryta ve schopnostech jejich pracovníků. V okamžiku, kdy Vám společnost předloží kupní smlouvu, ve které ji není stydno kupní cenu jen tak navýšit o více, jak 10% (nikoliv na popud prodávajícího, prostě jim vypadla uhrazená záloha), opomenout v kupní smlouvě převod jednoho pozemku i se stavbou a jako bonus uvedou, že na nemovitostech nejsou žádné právní vady s doslovným uvedením, že není zapsáno věcné břemeno a nechají to stranu prodávající s klidným svědomím podepsat i přes to, že informace o věcném břemeni jsou zapsány na katastru nemovitostí. Samozřejmě s nezbytným dovětkem o smluvních pokutách. Takže sečteno a podtrženo, prodávající se může při troše smůly těšit, že kupující bude vymáhat smluvní pokutu nebo odstoupí od smlouvy, protože RK a její silné a profesionální právní zastoupení zmatlalo co se dalo. Co na tom, že prodávající chtěl koupit stavbu i s pozemkem, ale za navýšenou cenu obdrží jen polovinu toho, co očekával. Kupující je tedy nucen vynakládat finanční prostředky na revizi smluv a případné další právní poradenství (tento humor ještě není u konce), prodávající bude nucen k obdobnému, aby se nevystavil riziku sankcí i přes to, že jednal svědomitě a jeho největším pochybením bylo, že svěřil prodej „profíkům“ z Vaší realitky. PS: Všichni víme, že inkluze je velmi moderní, ale neaplikujte tento postup při výběru zaměstnanců a spolupracovníků. Nakládáte s majetkem lidí v řádu statisíců a milionů, alespoň orientaci v psaném textu a práci s veřejně dostupnými rejstříky, jakými katastr nemovitostí nepochybně je, by měli ovládat. To, že při takto závažném pochybení, by bylo slušností nabídnout poškozeným nějakou kompenzaci nebo slevu z ceny, za Vaše brilantní služby, by nemělo být třeba dodávat. U slušných podnikatelů je to standardem.

  1. Kamila napsal:

   Nepříjemná zkušenost
   Já jsem byla, nejdříve spokojená, Zlín nastal ve chvíli, kdy se mi lidi Bidli snažili doslova vnutit jiné produkty. Připadala jsem si jako v té reklamě kdy polský překupník převlečený za vánoční stromek nabízí všechno možné zboží. Nejdříve se mi snažili vnutit přepis energií na firmu Bidli energie a to dost nepříjemným nátlakem. Přitom jsem neměla prostor nějakého porovnání a s čezem jsem léta spokojená. Pak mi nutili a to doslova nutili nábytek, prý dělají nábytek, pak spoření, investice a další. Byl to nepříjemný tlak, jako kdyby Vám do bytu vlezl neodbytný podomní obchodník. Hezký začátek, smutný konec.

   1. Pavel napsal:

    To souhlasí, nám dali podepsat přepis energií k jejich společnosti, aniž by se nás zeptali. Šmejdi to jsou ...
    Bidli Šmejdi cpou Vám jejich produkty jako podomní obchodníci. Makléř Roman Kotek pravděpodobně podle jeho chování pracoval původně ve vepříně, nebo jezdil s fekálem….

 8. Jiří Lejnar napsal:

  Vyjádření CEO Bidli
  Dobrý den, všem haterům,
  dovolte pár odpovědí k výše uvedeným komentářům a osočování osob z anonymních profilů:
  S pány Ondřejem Mašínem a Jakubem Parákem jsem ve skupině Bidli velmi spokojený. V době, kdy jiné realitní kanceláře klesají v rámci ochladnutí trhu, my vyrostli meziročně o 11% letos a loni po spojení realitních kanceláří o 56%.
  Jiří Paták ve skupině Bidli působil v oblasti marketingu jen ¾ roku do konce léta 2018.
  Skupina Bidli není jen realitní kanceláří, ale zprostředkovává i finanční produkty, je developerem, stavební firmou, energetickou firmou a poskytuje i své vlastní produkty nájemního bydlení.
  Ve většině poskytovaných služeb se držíme v TOP 10.
  Přeji fajn den, všem nepřejícím, a ještě lepší všem, co nám fandí.
  Jiří Lejnar

  1. Vojta napsal:

   Ach jo...
   Ale nás zákazníky nezajímá, že rostete a já nevím co….zkušenost s Bidli Liberec byla strašná:( bohužel. Co jste udělali pro klienty…nic jste neudělali…

 9. Marcel napsal:

  Ta čísla nějak nesedí milé CEO:))
  Číst ještě umíme, píšete 5000 nabídek, skutečnost 1200, 650 odborníků ve skutečnosti 170 makléřů, 40 poboček, ve skutečnosti 29 a z toho několik těsně před zánikem, jen dál dělejte z lidí blbce:)) Hezký večer všem co umí počítat:))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *