EUR 24.635

USD 25.534

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.2 %

EUR 24.635

USD 25.534

01. 02. 2018

14 komentářů

Realitní kanceláře Reality IQ a RSH Reality se spojují. Vzniká služba Bidli

 

Nový projekt Bidli vzniká spojením realitních kanceláří Reality IQ a RSH Reality spolu se službami RSH Stavby, RSH Interiéry a RSH Energie, a financováním od Hypocentra Modré pyramidy. Tyto subjekty propojily své zkušenosti a znalosti z oboru realit, financování bydlení a výstavby rodinných domů a vytvořily tak dvojku na českém realitním trhu. Klíčovým partnerem projektu je Modrá pyramida. 


“Jsme přesvědčeni, že náš koncept na českém trhu chyběl. Chceme klienta provést na cestě za novým domovem, tedy včetně stavby samotného domu, zajištění hypotéky, energií nebo navržení interiéru. Přímočarost a chytrost, s jakou se s námi klienti dostanou ke svým domovům, vyjadřujeme měkkým ‘i’ v našem názvu. Právě proto říkáme Bidli — Jednoduše doma,” říká Jiří Lejnar, předseda představenstva.
Všichni odborníci, tedy realitní makléři, hypoteční specialisté nebo obchodní zástupci, budou za Bidli vystupovat jako takzvaní “průvodci”. Ti by měli zajistit, aby byl proces hledání bydlení pro klienta co nejsnadnější.
“Naši průvodci by měli myslet za své klienty dopředu a hledat pro ně komplexní a úsporná řešení přesně podle jejich potřeb,” říká Ondřej Mašín, ředitel realitní části Bidli.
Bidli bude zastupovat více než 650 odborníků na 40 kamenných pobočkách po celé České republice a v nabídce bude mít více než 5000 nemovitostí. Objem prodaných hypoték je přes 10 miliard korun za rok a více než 100 postavených domů ročně. Za 13 let fungování jednotlivých subjektů jejich odborníci dohromady obsloužili více než milion klientů.
Tisková zpráva: Bidli

Vstoupit do diskuze 14 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.23 Aktuální výše Hypoindexu

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
 • Fra

  4 října, 2018

  Pro neschopnost z MM realit vyhozený Ondřej Mašín, pro neschopnost vyhozený z domu realit, vytuneloval realityIQ teď se snaží vytunelovat, personálně vytunelovat Chytrého Honzu. Za pomoci zhrzeného Jirky Patáka. Bohužel pánové podvedli a obelhali své vlastní lidi, kteří jim téměř všichni z projektu utekli..Ondřej Mašín je v realitních kuloárech nazýván realitní packal desetiletí.

  Odpovědět

 • Jana

  4 října, 2018

  Ano pokus obelhat 200 makléřů jim nevyšel, udělali ve firmě bordel, rsh docela fungovalo, divím se Jirkovi Lejnarovi že se nechal oblbnout takovými diletanty.

  Odpovědět

 • Andrej Hrisko

  8 října, 2018

  Andrej Hrisko

  Odpovědět

 • David

  9 října, 2018

  Tak Parák i Mašín s realitami nemají nic společného, jsou to jen mistři falešného slova.
  Pan Parák je líný jako veš, a Ondřej Mašín sebestředný člověk, který se zajímá sám o sebe, nicméně pracovitý. Ale jeho od reality odtržené ego generuje manažerské paskvily jeden za druhým. Hodili přes palubu své lidi a to se NEZAPOMÍNÁ. Nehledě na hromadu neproplacených faktur…

  Odpovědět

 • Ex - IQ

  9 října, 2018

  Máme stejné zkušenosti, jen lži, neproplacené faktury a nulová komunikace. Je jen otázkou času, kdy p. Lejnarovi dojde, že si koupil pouze přeplacené manažery – žvanili, bohužel to vrhá špatné světlo na celý projekt Bidli. Jen obelhali vlastní lidi z IQ. Kdo zná jen trochu příběh Mašína, tak dobrovolně do té firmy nevleze …

  Odpovědět

 • Goldacek

  10 října, 2018

  zspoustova@zoorelity.cz

  Odpovědět

 • Franta Netopýr

  10 října, 2018

  Chlapci si uřízli ostudu, totálně amatérská a nezvládnutá akce, myslím, že Jirka Lejnar není hloupý a rázně to vyřeší, než si s nimi udělá ostudu.

  Odpovědět

 • Jožo Kysucký

  10 října, 2018

  Obaja sú to kokotovia, jede vätší druhého to víceméně aj u nás v Blave na Slovensku.

  Odpovědět

 • Veronika

  25 října, 2018

  Přidávám svou osobní zkušenost a zároveň přidávám své vyjádření k jejich prezentaci vlastní schopnosti pro mě spíše neschopnosti. Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale společnost je silná jen tak jak je silný její neslabší článek.
  Nevím, v čem byly firmy RSH Reality a Reality IQ silné, ale síla rozhodně nebyla ukryta ve schopnostech jejich pracovníků. V okamžiku, kdy Vám společnost předloží kupní smlouvu, ve které ji není stydno kupní cenu jen tak navýšit o více, jak 10% (nikoliv na popud prodávajícího, prostě jim vypadla uhrazená záloha), opomenout v kupní smlouvě převod jednoho pozemku i se stavbou a jako bonus uvedou, že na nemovitostech nejsou žádné právní vady s doslovným uvedením, že není zapsáno věcné břemeno a nechají to stranu prodávající s klidným svědomím podepsat i přes to, že informace o věcném břemeni jsou zapsány na katastru nemovitostí. Samozřejmě s nezbytným dovětkem o smluvních pokutách. Takže sečteno a podtrženo, prodávající se může při troše smůly těšit, že kupující bude vymáhat smluvní pokutu nebo odstoupí od smlouvy, protože RK a její silné a profesionální právní zastoupení zmatlalo co se dalo. Co na tom, že prodávající chtěl koupit stavbu i s pozemkem, ale za navýšenou cenu obdrží jen polovinu toho, co očekával. Kupující je tedy nucen vynakládat finanční prostředky na revizi smluv a případné další právní poradenství (tento humor ještě není u konce), prodávající bude nucen k obdobnému, aby se nevystavil riziku sankcí i přes to, že jednal svědomitě a jeho největším pochybením bylo, že svěřil prodej „profíkům“ z Vaší realitky. PS: Všichni víme, že inkluze je velmi moderní, ale neaplikujte tento postup při výběru zaměstnanců a spolupracovníků. Nakládáte s majetkem lidí v řádu statisíců a milionů, alespoň orientaci v psaném textu a práci s veřejně dostupnými rejstříky, jakými katastr nemovitostí nepochybně je, by měli ovládat. To, že při takto závažném pochybení, by bylo slušností nabídnout poškozeným nějakou kompenzaci nebo slevu z ceny, za Vaše brilantní služby, by nemělo být třeba dodávat. U slušných podnikatelů je to standardem.

  Odpovědět

 • Kamila

  13 ledna, 2019

  Já jsem byla, nejdříve spokojená, Zlín nastal ve chvíli, kdy se mi lidi Bidli snažili doslova vnutit jiné produkty. Připadala jsem si jako v té reklamě kdy polský překupník převlečený za vánoční stromek nabízí všechno možné zboží. Nejdříve se mi snažili vnutit přepis energií na firmu Bidli energie a to dost nepříjemným nátlakem. Přitom jsem neměla prostor nějakého porovnání a s čezem jsem léta spokojená. Pak mi nutili a to doslova nutili nábytek, prý dělají nábytek, pak spoření, investice a další. Byl to nepříjemný tlak, jako kdyby Vám do bytu vlezl neodbytný podomní obchodník. Hezký začátek, smutný konec.

  Odpovědět

 • Pavel

  5 června, 2019

  Bidli Šmejdi cpou Vám jejich produkty jako podomní obchodníci. Makléř Roman Kotek pravděpodobně podle jeho chování pracoval původně ve vepříně, nebo jezdil s fekálem….

  Odpovědět

 • Jiří Lejnar

  4 října, 2019

  Dobrý den, všem haterům,
  dovolte pár odpovědí k výše uvedeným komentářům a osočování osob z anonymních profilů:
  S pány Ondřejem Mašínem a Jakubem Parákem jsem ve skupině Bidli velmi spokojený. V době, kdy jiné realitní kanceláře klesají v rámci ochladnutí trhu, my vyrostli meziročně o 11% letos a loni po spojení realitních kanceláří o 56%.
  Jiří Paták ve skupině Bidli působil v oblasti marketingu jen ¾ roku do konce léta 2018.
  Skupina Bidli není jen realitní kanceláří, ale zprostředkovává i finanční produkty, je developerem, stavební firmou, energetickou firmou a poskytuje i své vlastní produkty nájemního bydlení.
  Ve většině poskytovaných služeb se držíme v TOP 10.
  Přeji fajn den, všem nepřejícím, a ještě lepší všem, co nám fandí.
  Jiří Lejnar

  Odpovědět

 • Vojta

  21 října, 2019

  Ale nás zákazníky nezajímá, že rostete a já nevím co….zkušenost s Bidli Liberec byla strašná:( bohužel. Co jste udělali pro klienty…nic jste neudělali…

  Odpovědět

 • Marcel

  30 října, 2019

  Číst ještě umíme, píšete 5000 nabídek, skutečnost 1200, 650 odborníků ve skutečnosti 170 makléřů, 40 poboček, ve skutečnosti 29 a z toho několik těsně před zánikem, jen dál dělejte z lidí blbce:)) Hezký večer všem co umí počítat:))

  Odpovědět