EUR 24.725

USD 22.775

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.725

USD 22.775

17. 10. 2022

0 komentářů

SAS: Analýzy dat, strojové učení a umělá inteligence jsou nyní ještě dostupnější

 

Systém SAS Viya na Microsoft Azure (cloudové uložiště) poskytuje zákazníkům po celém světě okamžitý přístup k nástrojům pro analýzu dat a strojové učení. Je k dispozici v mnoha jazykových verzích a zahrnuje také rozsáhlé výukové centrum.

Loading 

„Strávili jsme desítky let budováním nejkomplexnější sady analytických nástrojů na trhu s umělou inteligencí nové generace, která řeší celý životní cyklus analýzy. Náš software navrhujeme a testujeme tak, aby byl co nejrychlejší a nejproduktivnější. A nyní to vše zpřístupňujeme několika kliky na Microsoft Azure Marketplace,“ uvedl Petr Šlajchrt, Country Director společnosti SAS Institute pro Českou republiku.

Komplexní přístup a široká jazyková podpora SAS Viya jsou navrženy tak, aby rozšířily možnosti k analýze s funkcemi strojového učení, které všem uživatelům umožňují zvýšit produktivitu. Díky dostupnosti SAS Viya v Microsoft Azure budou mít uživatelé přístup k úplnému balíčku Viya, který zahrnuje SAS Visual Analytics, SAS Visual Statistics, SAS Visual Data Mining and Machine Learning a SAS Model Manager.

„SAS Viya je jednou z nejkomplexnějších analytických platforem na současném trhu. Klíčové je poskytnout uživatelům kompletní cyklus analýzy – od získání dat přes volbu správného modelu až po relevantní výsledky. Očekáváme, že naše nabídka s integrovanou podporou a školením přinese analytikům, IT specialistům a podnikatelům po celém světě významné výhody v oblasti produktivity,“ doplnil Petr Šlajchrt.

 

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články

Airbnb - klíč - domov - ruce

Finanční správa změnila pravidla hry Airbnb. Co se mění pro hostitele?

Sdílená ekonomika dělá již delší dobu vrásky nejen městům ale i vládě, které z lukrativního byznysu mnohdy nemají ani korunu. Finanční správa ale podala pomocnou ruku. Airbnb přestává být krátkodobým pronájmem a stává se ubytovací službou. Jaké jsou nové povinnosti hostitelů Airbnb?

Text: Jana Zámečníková

30. 10. 2017


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *