EUR 25.340

USD 23.267

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.340

USD 23.267

03. 07. 2024

0 komentářů

Savills posiluje oddělení stavebního a projektového poradenství, do týmu přichází Lucie Kratochvílová a Martin Solár

 

Savills posiluje tým Building & Project Consultancy, do kterého přichází Martin Solár na pozici Associate, Senior Project Manager a Lucie Kratochvílová na pozici Junior Cost & Project Manager. Martin Solár je zkušený odborník v oblasti projektového řízení a technical due diligence průmyslových a retailových projektů. Lucie Kratochvílová bude oporou oddělení v oblasti cenového řízení a koordinace projektů.

Loading 

“Na realitním trhu momentálně pociťujeme zvýšený zájem o služby týkající se prověrky technického stavu nemovitostí a po projektovém řízení nových projektů. Proto noví členové našeho oddělení stavebního a projektového poradenství nejenom posílí silné jádro týmu, ale také zvýší flexibilitu a proaktivní přístup v řízení projektů našich klientů,” říká Jan Jurčíček, Head of Building & Project Consultancy v Savills.

Martin Solár posílí oddělení díky zkušenostem, které získal u developera průmyslových nemovitostí Panattoni, kde se podílel na všech fázích projektů od akvizičního procesu až po finální dodávku, včetně povolování, výběrových řízení a koordinace fáze výstavby. Působil také ve společnosti SENTIENT, kde vytvářel posudky technical due diligence a koordinoval retailové a průmyslové projekty včetně řízení nákladů. Martin Solár vystudoval Chalmers University of Technology v Göteborgu a Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. V Savills rozšíří projektový tým na pozici Associate, Senior Project Manager – Building & Project Consultancy a bude zodpovědný za seniorní řízení projektů zejména v oblasti výstavby.

Lucie Kratochvílová přichází do Savills ze společnosti LET‘S BUILD, která zajišťuje projektové a architektonické služby ve stavebnictví. Do týmu přináší zkušenosti z oblasti plánování a řízení stavebních projektů od tvorby rozpočtů, plánování harmonogramu, koordinace subdodavatelů a monitoringu průběhu projektů. Vystudovala Vysokou školu technickou a ekonomickou v Českých Budějovicích obor konstrukce staveb. V Savills nastupuje na pozici Junior Cost & Project Manager a bude podporou týmu zejména v oblasti cenového řízení, tvorby harmonogramů a koordinace projektů.

Tým Stavebního a projektového poradenství Savills poskytuje služby v oblasti výstavby a projektového managementu investorům, developerům a nájemcům ve všech realitních oblastech v rámci střední a východní Evropy. Zajistí odborné vedení v různých oblastech, a to včetně technické due diligence, řízení a rozvoje projektů, odhadů cen a programů plánované preventivní údržby. V oblasti výstavby a projektů poskytuje odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 


Související články

Přetrvávají nejasnosti ohledně projektové dokumentace po prvním červenci 2024

Tisíce záměrů k povolení stavby zřejmě dorazilo do posledního června na stavební úřady po celé České republice. Stavebníci a projektanti tímto krokem budou chtít zvýšit pravděpodobnost, že povolovací řízení nebude vedeno v rámci přechodných ustanovení nového stavebního zákona (NSZ), ale poběží ještě podle dosavadního správního postupu a vyhlášek tzv. starého stavebního zákona.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

08. 07. 2024

Názor: O bruselské byrokracii a dostupnosti bydlení v Česku

Setkal se s tím každý, kdo si v poslední době koupil plastovou láhev. Po jejím otevření zůstalo plastové víčko k láhvi připojené. Někdo se jím píchá do oka, jinému ničí pečlivě pěstěné vousy. Na sociálních sítích píší tisíce rozhořčených lidí, vznikla spousta často rádobyvtipných videí. Většina lidí nakonec dříve či později víčko stejně utrhne, čímž nařízení vyrábět plastové […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

04. 07. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *