EUR 24.380

USD 23.706

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.5 %

EUR 24.380

USD 23.706

06. 11. 2019

0 komentářů

Savills zahajuje kooperaci se společnosti LEXXUS v oblasti rezidenčních nemovitostí v České republice

 

Savills ve spolupráci se společností LEXXUS, předním expertem na poradenství v segmentu prémiových rezidenčních nemovitostí na území Prahy, rozšiřuje své portfolio služeb. Díky jedinečnému spojení mezinárodního poradce v oblasti nemovitostí a přední české realitní kanceláře budou mít klienti k dispozici komplexní spektrum služeb v jednom z nejdynamičtějších segmentů tuzemského trhu.  


Společnosti spolu uzavřely smlouvu o spolupráci, v jejímž rámci Savills přináší sílu a dosah své globální značky, již doplní bezkonkurenční pozice společnosti LEXXUS na českém rezidenčním trhu.
Savills, jež se v době svého vzniku právě na rezidenční sektor primárně zaměřovala, a i dnes se řadí k předním mezinárodním odborníkům na luxusní a high-end nemovitosti, bude sdílet prostřednictvím své pražské kanceláře a 50 v ní působících profesionálů své více než 160leté zkušenosti s tímto segmentem s rozsáhlým portfoliem klientů společnosti LEXXUS. Otevře tím pro ně nové možnosti investic, například do tzv. multifamily projektů a investic v soukromém nájemním sektoru.
Savills v České republice již nabízí služby v oblasti investičního poradenství, oceňování, pronájmu a správy nemovitostí, stavebního a projektového poradenství a průzkumu trhu.
LEXXUS, specialista na rezidenční nemovitosti s více než 25letou historií, disponuje jedinečnými daty z tohoto sektoru a dokázal vytvořit rozsáhlé portfolio nových rezidenčních projektů, bytů a domů i luxusních nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu. Toto portfolio se nachází převážně na území Prahy a v jejím okolí, doplňují jej prvotřídní odborné klientské služby.
„Pokračující růst středoevropské ekonomiky, zejména v České republice, vedl ke zvýšení cen rezidenčních nemovitostí a dal vzniknout příležitostem pro novou rezidenční a víceúčelovou výstavbu. Pražský trh přitahuje mezinárodní zájem a nás těší, že jsme vytvořili partnerství se společností LEXXUS, díky kterému jsme nyní lokálním klientům schopni poskytovat poradenství a transakční služby ve všech sektorech trhu s nemovitostmi,“ řekl Hugo Thistlethwayte, vedoucí divize globálních rezidenčních operací Savills.
Stuart Jordan, výkonný ředitel a vedoucí oddělení investic společnosti Savills, řekl: „Vyhodnocovali jsme možnosti rozšíření nabídky našich služeb do rezidenčního sektoru, ve kterém jsme na mezinárodní úrovni velmi silní. Analyzovali jsme místní trh, abychom našli partnera s nejvyšší expertní úrovní a nejlepší reputací, se kterým bychom se za tímto účelem mohli spojit. LEXXUS byla jasná volba. Výsledkem spojení předního globálního realitního poradce se špičkovou místní realitní kanceláří bude nabídka nejlepších služeb, jež nám přinese zcela nové příležitosti pro tuzemský trh.“
Peter Višňovský, ředitel společnosti LEXXUS, dodal: „Vážíme si toho, že se můžeme připojit k mezinárodní síti takového světového odborníka, jako je Savills. Těšíme se na nové společné obchodní příležitosti na rychle se rozvíjejícím místním i mezinárodním trhu rezidenčních nemovitostí. Čeští individuální investoři často hledají příležitosti investovat v evropských hlavních městech a vyhledávaných prázdninových lokalitách, a naše partnerství se společností Savills nám nyní umožní poskytovat jim prémiové rezidenční poradenství nejvyšší úrovně přímo z naší pražské kanceláře. Globální dosah Savills bude atraktivní i pro naše developery a partnery mezi majiteli nemovitostí a dodá přidanou hodnotou námi poskytovaným službám.“
 

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.28 Aktuální výše Hypoindexu

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%
Historie vývoje


Související články

Všechno je zalité sluncem: Kupujte, (ne)budou!

Pro člověka, který řeší své bydlení, je to těžké rozhodování. Bytů k prodeji se v některých lokalitách nedostává, ceny rostou, a komentáře utvrzují, že byty nejsou a nebudou. Propad cen prý nelze očekávat, spíše stagnaci. Je rozumné brát si dnes hypotéku?

Text: Monika Lukešová

05. 02. 2019

Nové byty táhnou, nabídka se rozšiřuje

Ekonomické oživení v České republice se promítá i na realitním trhu. Prodeje nových bytů lámou rekordy. Superlevné byty zvyšují dostupnost bydlení. Developeři se předhánějí s nabídkami nových bytů. Jaká lokalita a dispozice bytu jsou nejžádanější? Co v současné době developeři nabízejí?

Text: Jiří Havelka

31. 08. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.