EUR 24.350

USD 22.389

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 8.5 %

EUR 24.350

USD 22.389

14. 11. 2023

0 komentářů

Společnost MS-INVEST a.s. zahájila výstavbu rezidenčního projektu Rezidence Chodovec

 

Developerská společnost MS-INVEST a.s. zahájila výstavbu dalšího rezidenčního projektu s názvem Rezidence Chodovec. Součástí nového projektu bude 90 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk až po 4+kk a 8 rodinných domů s dispozicemi 5+kk. Nový rezidenční projekt společnosti MS-INVEST se bude nacházet na rozhraní Záběhlic a Chodovce. Dokončení projektu je naplánováno na jaro 2024.

Loading 

Společnost MS-INVEST zahájila výstavbu nového projektu, který má za cíl navýšit kapacity bydlení občanů na kraji města v blízkosti přírody. Projekt Rezidence Chodovec nabídne celkem 90 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk a garážovým stáním pro rezidenty v podzemním podlaží. V přízemí budovy se bude nacházet komerční prostor. Součástí projektu bude také 8 rodinných domů s dispozicemi 5+kk a dvojgaráží. Zázemí a užitná plocha domů bude činit celkem 289 m2.

Nový projekt Rezidence Chodovec je situovaný v pražské městské části Chodov na rozhraní Záběhlic a Chodovce. Volně navazuje na již nezastavitelnou oblast Trojmezí, odkud je jen pár minut chůze do přírodního parku.

Projekt se nachází konkrétně na ulici Blažimská, což umožňuje snadné dopravní spojení do centra města nejen osobním automobilem, ale také MHD či metrem.

Naši klienti mají čím dál větší zájem hledat si bydlení v blízkosti přírody, aniž by museli opouštět město. Náš projekt Rezidence Chodovec je vhodnou alternativou pro ty, kteří to chtějí mít pár kroků do přírody, ale i na metro. A my jsme rádi, že jim takovou alternativu budeme moci brzy nabídnout.“ Jaroslav Smrčka, obchodní ředitel MS-INVEST.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.01 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%
Historie vývoje


Související články

Jak správně formulovat inflační doložku v nájemní smlouvě?

Vysoké ceny nemovitostí a nedostupnost hypoték zvyšují zájem o nájemní bydlení a tržní nájemné roste. Pronajímatelé tak často hledají cesty, jak již sjednané nájemné jednostranně navýšit. Mají přitom pouze tři možnosti, které připadají v úvahu – na základě inflační doložky, souhlasu nájemce nebo rozhodnutím soudu.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

04. 12. 2023

Proč se vyplatí koupit nemovitst teď? Vysoké nájemné roztočí na jaře kola hypotečního byznysu a tím i cen

Proč je výhodné investovat do vlastní nemovitosti právě nyní? Klíčovým faktorem ovlivňujícím blízké chování realitního trhu je stále rostoucí výše nájemného v České republice, což komplikuje hledání cenově dostupného bydlení. Průměrná cena nájmu ve městech se pohybuje okolo 300 Kč za metr čtvereční, což se mnoha lidem jeví jako neudržitelné.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

01. 12. 2023

Komentář: Zrušení dalšího omezení pro zájemce o hypotéku je dobrým krokem, trhu ale více pomohou až nižší sazby

Další bariéra pro zájemce o hypoteční úvěr už brzo padne. Bankovní rada České národní banky (ČNB) na svém posledním jednání zrušila už druhý z požadavků na klienty bank. Ty od prvního ledna nebudou u žadatelů o hypotéku muset posuzovat výši celkového dluhu žadatele vůči jeho ročnímu příjmu (DTI). Jediným kritériem požadovaným ČNB tak bude maximální výše […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

01. 12. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *