EUR 24.395

USD 23.798

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 17.5 %

EUR 24.395

USD 23.798

14. 12. 2021

0 komentářů

Srovnejto.cz spojuje své síly s Gepard Finance. Vstupuje na trh zprostředkování hypoték

 

Srovnejto.cz jde v nelehké době naproti svým klientům. Všichni, kteří uvažují o hypotéce, ji nyní mohou vedle porovnání nejvýhodnějších nabídek na trhu rovnou online i sjednat, případně stávající hypotéku refinancovat. Současně se jim dostane špičkového hypotečního poradenství od Gepard Finance. 

Srovnejto.cz rozšiřuje nabídku svých služeb a po několikaměsíčním pilotním testování představuje službu „Srovnejto.cz hypotéka powered by Gepard“. Zájemci o hypotéku nebo její refinancování si tak prostřednictvím nové platformy mohou nejen porovnat hypoteční nabídku deseti finančních domů, ale značnou část administrativy spojenou se sjednáním hypotéky nebo jejím převodem mohou z pohodlí domova rovnou i vyřídit. V kterékoliv chvíli přitom mají k dispozici profesionální servis odborníků, kteří jim spolu se Srovnejto.cz zajistí hypoteční specialisté z renomované firmy Gepard Finance – obě společnosti nyní navázaly unikátní spolupráci. Služba je už dostupná na srovnejto.cz/hypoteky – je komplexní a nabídne individuální přístup i nejlepší sazby.

„Díky celostátnímu pokrytí a především velké tržní síle nabízíme našim zákazníkům velkou výhodu – využitím této nové služby mohou u bank získat opravdu nejlepší úrokové sazby a  úvěrové podmínky na trhu, na jejich straně bude navíc stát silný hráč. Gepard Finance patří v  tuzemsku k největším zprostředkovatelům a hlavně specialistům na hypotéční úvěry. Naše služby předního srovnávacího portálu tak posunujeme opět o úroveň výš a klientům nabídneme ještě vyšší komfort služby,“ vysvětluje Jaroslav Gaisler, generální ředitel Srovnejto.cz s tím, že Gepard Finance se může pochlubit 18 lety zkušeností na českém hypotečním trhu s celkovým objemem zprostředkovaných úvěrů převyšujícím 125 miliard korun pro více než 80 tisíc spokojených zákazníků.

Hlavně jednoduše

Služba kombinuje online a offline prvky. V celém procesu má navíc uživatel vždy na výběr, zda jednotlivé kroky chce řešit elektronickou cestou nebo osobně. „Na začátku zadáte vaše základní požadavky k hypotéce, pak už si vybíráte, jestli chcete potřebné dokumenty nahrát do systému nebo si vše probrat rovnou s hypotéčním specialistou Gepard Finance. S ním se můžete propojit v kterékoliv fázi celého postupu, detailně s ním probrat svou individuální situaci, zeptat se na veškeré podrobnosti a domluvit se na dalších krocích. Vždy bude na výběru klienta, jestli chce se specialistou mluvit po telefonu, prostřednictvím video hovoru přes svou oblíbenou aplikaci nebo upřednostní osobní setkání. Vše si plánuje klient, ať už je to termín telefonického hovoru nebo setkání, specialista se mu přizpůsobí. Navíc má uživatel v ruce již základní nabídku, kterou si vytvořil přes náš web,“ dodává Jan Bureš, expert na hypotéky Srovnejto.cz.

REKLAMA

Díky nové službě „Srovnejto.cz hypotéka powered by Gepard budou mít klienti hned několik výhod:

  • Individuální přístup a výhodné sazby – díky spolupráci s Gepard Finance zajistíme ty nejlepší dostupné sazby na míru. Celý postup zřízení či převedení každé jednotlivé hypotéky je založen na posouzení konkrétního případu a nalezení optimálního řešení pro daného zákazníka.
  • Pomoc při vyřizování – ve spolupráci s Gepard Finance zajistíme zpracování potřebných dokumentů, podkladů, komunikaci s bankou a hlavně podporu a poradenství zákazníkovi v průběhu celého procesu.
  • Úspora času – možnost předání informací a podkladů online cestou. Celý proces je díky tomu rychlejší, klient ale může z online prostředí kdykoliv přejít do tradičního procesu sjednání hypotéky.
  • Další servis – zákazník může dále uzavřít rovnou výhodné pojištění nemovitosti (případně i domácnosti), které bude pro uzavření hypotéky potřebovat.
  • „Hlídací pes“ na refinancování – v okamžiku, kdy bude pro klienta výhodné hypotéku refinancovat, nabídneme mu tuto možnost a ideální postup.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.28 Aktuální výše Hypoindexu

2.51%

2.61%

2.67%

2.84%

3.14%

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%
Historie vývoje


Související články

Hypoteční sazby začínají být neúnosné i pro střední třídu

Očekávání otočení vývoje hypotečních sazeb se stále posouvá. Na počátku roku se hovořilo o tom, že by sazby mohly začít klesat na začátku roku 2023. Dnes se už hovoří spíše o jeho konci. Dopady zvyšujících se úrokových sazeb jsou samozřejmě vidět na vývoji splátek hypoték, které už dnes dosahují takových čísel, že i pro střední […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

03. 08. 2022

Bubliny, sazby. Fixujte, inflační doba je nejistá!

Pohledem víceguvernérky ČNB je vše jasné: „ČNB vždy upozorňovala, že sazby nemůžou zůstat pořád tak extrémně nízké“. A situace, kdy sazba na hypotéce byla 1,69 procenta není normální. Jediná jistota hypotečního dlužníka je fixace. Třeba pětiletá, zamknout si na pět let splátky hypotečního úvěru neuškodí.

Text: Radovan Novotný

Foto: Shutterstock

02. 08. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.