EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

14. 12. 2021

0 komentářů

Srovnejto.cz spojuje své síly s Gepard Finance. Vstupuje na trh zprostředkování hypoték

 

Srovnejto.cz jde v nelehké době naproti svým klientům. Všichni, kteří uvažují o hypotéce, ji nyní mohou vedle porovnání nejvýhodnějších nabídek na trhu rovnou online i sjednat, případně stávající hypotéku refinancovat. Současně se jim dostane špičkového hypotečního poradenství od Gepard Finance.

Loading 

Srovnejto.cz rozšiřuje nabídku svých služeb a po několikaměsíčním pilotním testování představuje službu „Srovnejto.cz hypotéka powered by Gepard“. Zájemci o hypotéku nebo její refinancování si tak prostřednictvím nové platformy mohou nejen porovnat hypoteční nabídku deseti finančních domů, ale značnou část administrativy spojenou se sjednáním hypotéky nebo jejím převodem mohou z pohodlí domova rovnou i vyřídit. V kterékoliv chvíli přitom mají k dispozici profesionální servis odborníků, kteří jim spolu se Srovnejto.cz zajistí hypoteční specialisté z renomované firmy Gepard Finance – obě společnosti nyní navázaly unikátní spolupráci. Služba je už dostupná na srovnejto.cz/hypoteky – je komplexní a nabídne individuální přístup i nejlepší sazby.

„Díky celostátnímu pokrytí a především velké tržní síle nabízíme našim zákazníkům velkou výhodu – využitím této nové služby mohou u bank získat opravdu nejlepší úrokové sazby a  úvěrové podmínky na trhu, na jejich straně bude navíc stát silný hráč. Gepard Finance patří v  tuzemsku k největším zprostředkovatelům a hlavně specialistům na hypotéční úvěry. Naše služby předního srovnávacího portálu tak posunujeme opět o úroveň výš a klientům nabídneme ještě vyšší komfort služby,“ vysvětluje Jaroslav Gaisler, generální ředitel Srovnejto.cz s tím, že Gepard Finance se může pochlubit 18 lety zkušeností na českém hypotečním trhu s celkovým objemem zprostředkovaných úvěrů převyšujícím 125 miliard korun pro více než 80 tisíc spokojených zákazníků.

Hlavně jednoduše

Služba kombinuje online a offline prvky. V celém procesu má navíc uživatel vždy na výběr, zda jednotlivé kroky chce řešit elektronickou cestou nebo osobně. „Na začátku zadáte vaše základní požadavky k hypotéce, pak už si vybíráte, jestli chcete potřebné dokumenty nahrát do systému nebo si vše probrat rovnou s hypotéčním specialistou Gepard Finance. S ním se můžete propojit v kterékoliv fázi celého postupu, detailně s ním probrat svou individuální situaci, zeptat se na veškeré podrobnosti a domluvit se na dalších krocích. Vždy bude na výběru klienta, jestli chce se specialistou mluvit po telefonu, prostřednictvím video hovoru přes svou oblíbenou aplikaci nebo upřednostní osobní setkání. Vše si plánuje klient, ať už je to termín telefonického hovoru nebo setkání, specialista se mu přizpůsobí. Navíc má uživatel v ruce již základní nabídku, kterou si vytvořil přes náš web,“ dodává Jan Bureš, expert na hypotéky Srovnejto.cz.

REKLAMA

Díky nové službě „Srovnejto.cz hypotéka powered by Gepard budou mít klienti hned několik výhod:

  • Individuální přístup a výhodné sazby – díky spolupráci s Gepard Finance zajistíme ty nejlepší dostupné sazby na míru. Celý postup zřízení či převedení každé jednotlivé hypotéky je založen na posouzení konkrétního případu a nalezení optimálního řešení pro daného zákazníka.
  • Pomoc při vyřizování – ve spolupráci s Gepard Finance zajistíme zpracování potřebných dokumentů, podkladů, komunikaci s bankou a hlavně podporu a poradenství zákazníkovi v průběhu celého procesu.
  • Úspora času – možnost předání informací a podkladů online cestou. Celý proces je díky tomu rychlejší, klient ale může z online prostředí kdykoliv přejít do tradičního procesu sjednání hypotéky.
  • Další servis – zákazník může dále uzavřít rovnou výhodné pojištění nemovitosti (případně i domácnosti), které bude pro uzavření hypotéky potřebovat.
  • „Hlídací pes“ na refinancování – v okamžiku, kdy bude pro klienta výhodné hypotéku refinancovat, nabídneme mu tuto možnost a ideální postup.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 


Související články

Objem nových hypoték byl v květnu nejvyšší od března 2022

Objem poskytnutých hypoték se v květnu dostal na nejvyšší úroveň od března roku 2022. Meziročně vzrostl o 92 % na 23,7 miliardy Kč. Po zohlednění tradiční sezónnosti meziměsíčně podstatě stagnoval. Květnový objem zůstává příznivý a oživování hypoteční aktivity v letošním roce pokračuje. Údaje vyplývají z aktuálních statistik ČBA Hypomonitoru.

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

14. 06. 2024

Swiss Life Hypoindex červen 2024: Úrokové sazby hypoték hlásí bezvětří

Již pátý měsíc se měřeno Swiss Life Hypoindexem úrokové sazby hypotečních úvěrů prakticky nehýbou. Průměrný úrok se pohybuje mírně nad 5,5 % p. a. Optimistické představy, že sazby hypoték budou více kopírovat poměrně svižné tempo České národní banky a v polovině roku se běžně budou pohybovat pod pětiprocentní hranicí, se nenaplnily, a hned tak nenaplní. […]

Text: Milan Vodička

Foto: Swiss Life Select

07. 06. 2024

Oživení zájmu o novostavby v Praze je doslova raketové

Po rok a půl trvajícím období, během kterého kupující vyhlíželi cenové dno a zlepšení ekonomické situace, se na přelomu letošního roku rezidenční trh v Praze znovu rozběhl a průměrná nabídková cena nových bytů za posledních 6 měsíců vzrostla o 1,4 % na 152 425 Kč za metr čtvereční. Faktory jako pokles úrokových sazeb spolu s očekáváným růstem […]

Text: redakce hypoindex.cz

Foto: Shutterstock

05. 06. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *