Středa 12. května. Svátek má Pankrác.

dTest: Prodloužení registrace do „Chci sluneční energii“ – přechod na solární energii

01.03.2019 11:03 Tisková zpráva:

Vzhledem k velkému zájmu českých domácností jsme prodloužili možnost registrace do kampaně Chci sluneční energii do 15. března 2019. V tuto chvíli máme téměř 13 000 registrovaných zájemců. Registrace je pro zapojené domácnosti nadále zdarma a k ničemu je nezavazuje. Záleží pouze na nich, zda budou chtít vítěznou nabídku využít pro svou nemovitost. K registraci slouží jednoduchý formulář na www.ChciSlunecniEnergii.cz, do kterého stačí zadat několik základních údajů.

Zájem o kampaň Chci sluneční energii předčil naše očekávání, proto jsme se rozhodli prodloužit možnost se zaregistrovat ještě do poloviny března. Jednání s prvními dodavateli fotovoltaických systémů jsme již zahájili. Oslovíme více dodavatelů, abychom mohli vyhovět zájemcům z různých krajů České republiky. Věříme, že se nám podaří získat vstřícné a férové podmínky pro zapojené domácnosti,“ říká ředitelka spotřebitelské organizace dTest Eduarda Hekšová.

Kampaň Chci sluneční energii spočívá v hromadném nákupu fotovoltaických panelů včetně příslušenství a souvisejících služeb. Jde o neziskový projekt podpořený Evropskou unií, jehož se mohou zúčastnit domácnosti z celé ČR. Cílem je dojednat výhodnější podmínky a zprostředkovat tak spotřebitelům levnější a ekologičtější energii. Účastníci mohou navíc získat státní dotaci v programu Nová zelená úsporám.

Tisková zpráva dTest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *